İnsanların hayatlarında figüran olmak yerine nasıl kendi hayatımın başrolü olabilirim?

Gizli Üye
Birilerini düşünerek hareket etmek istemiyorum. Hayatı hissetmek istiyorum. Bu hissizlikten kayıtsızlıktan nasıl kurtulabilirim? Hazırcevap olmak istiyorum , kim ne düşünür diye hareket etmekten ziyade kendi tepkilerimin nasıl olması gerektiğine karar veremiyorum. bir ortama girdiğimde nasıl konuşmam davranmam gerekiyor diye düşünmekten anı yaşayamıyorum. herkesten farklı bir hayatta gibiyim , sanki herkes bişeyleri idrak etmiş farkına varmışta ben anlayamıyormuşum gibi. Nasıl kurtulabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncelle
İnsanların hayatlarında figüran olmak yerine nasıl kendi hayatımın başrolü olabilirim?