Trabzon Sürmene'yi ve Sürmene'lileri tanıyanlar bir bakabilir mi?

Ocrus
Merhaba arkadaşlar, meraktan soruyorum öncelikle belirteyim, kimseyi sınıflandırdığım falan yok. Trabzon Sürmene tarafları yaşayan insan nüfusu açısından nasıldır. Göçmen mi çok laz mı? Kızları nasıldır mesela? Sürmeneli bir kızla evlensek başa bela olur mu? Yanlışımızda çeker vurur mu? :D

Yorumlarınızı bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Güncelleyelim..
Trabzon Sürmene'yi ve Sürmene'lileri tanıyanlar bir bakabilir mi?