"Selamın aleyküm" dediğinizde size "varolsun yoldaşlar " diyerek selamınızı cevaplarlarsa?

Ne düşünür nasıl hissedersiniz? Ben arada öyle yaparım. Sonuçta herkesin selam tarzı kendine göredir değil mi :)

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nasılsınız bugün diyerek devam ederim
    sonuç itibariyle gülümseyen yüzü bozmamak ahlakın getirdiği bir başka durumdur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Selamın derse o Selamun Aleyküm olacak ayrıca Aleyküm Selam derim Allahın selaminin sadece moco erkek kullanimi bir siz gibi gosterilmesine cok sinirleniyorum ayrica selami almak farz o yuzden Aleyküm Selam dedikten sonra istedigini de cok da onemli degil ☺

0|0
    0|0
  • sen ne diyon derim

0|0
    0|0
  • cevaben aleyküm selam denmesi gerekir. öyle deyin.

0|0
    0|0
    • o da bir bilinçsizlik, inancini bilmediğin adama 'o sekilde' selam vermezsin zaten. (;

merhaba de bitti.

• Peki.. Teşekkürler görüşleriniz için :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bişey olmaz

0|1
    0|0
  • A. slm")

0|1
    0|0
  • Allahın selamını verdik kominist çıktı adam derim :D

0|0
    0|0
    • Olsun ama yine de selamına bir karşılık veriyor. Hiç görmeden başını eğip gitse o saygısızlık olur.

• böyle düşünürüm ama dediğin gibi selamımı aldı sonuçta

• Eyvallah gözüm. Mühim olan ağızdan çıkan değil gönülden çıkandır.. Zaten gözler ve vücut dili gerçeği belli eder.

• Selamın aleyküm deyince aleyküm selam demek farzdır o bir tarz değil zorunluluktur

0|0
    0|0
  • Genelde kısaca selam derim. Selamünaleyküm dediğimde böyle bir cevap alırsam da eyvallah falan derim heralde bilemedim şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...