Dügün yapmak istememem saçmamı?

Dügün yapmak istemiyorum evlenince bqzıları bedava mı gidiceksin diyorlar ama benim umrumda degil bunlar istemiyorum sizce saçmamı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence saçma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Basanasilsa oyle gidiyo kenini kiymete bindrmelisin bence kuzenim nisanlisina 27 bine bir set aldi 10 bin Nisan aliverisine verdi bide kizda ustune para koydu bir ev aldilar

0|0
    0|0
    • Durumları iyidir

• O zaman daha iyi gec kalmis sayilmazsin😀

• Evet :)

Erkekler Ne Diyor 16

• O Bazıları Kendilerini ve Başkalarını Taşınabilir Bir Mal Olarak Görüyorlar Herhalde. Kocana Söylersin O Parayla Altın Alır Sana. :) Diğer Mallarada Bu Durumu İzah Edersin, Bedava Gittiklerine Yanarlar.

0|0
    0|0
  • şaçma değil Aşırı mantıklı düğün dediğin 5 - 10 dk sürecek

0|0
    0|0
  • ben de aynı kafadayım senle. ailem tutturmuş evin tek oğlusun düğünsüz olmaz vs diyo. dedim evleneceğim kız istemez inşallah ben de yapmam böylece falan dedim :D tüm kızlar düğün ister sanıyodum ben vay be istemeyenler de varmış demek senin gibi.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • bence degil sahsen ben dugun yapıp mılletı yedırıcem ıcırıcem cıkınca dıyecek kı o pasta olmamıs okadar dugun yapıyo vere vere sunu vermıs soyleydı boyleydı ben okadar para harcıcam bıde begenılmeycek dugune verıcegım parayla balayına gıderım esımle daha mantıklı bence

0|0
    0|0
  • Dügün salonuna ve yapılan harcamalara yazık oraya harcıyacagım parayla pariste 10 gün kalırız ve bir çok ülkeyi gezeriz gelinlik ve damatlıkla oralarda fotograf çektirmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Türk düğünleri şu davullu zurnalı akrabalı göbek atmalı olanlar iğrenç ötesi olduğu için istememen gayet normal bence.

0|0
    0|0
  • halay basi olmak istemiyorsun sen

0|0
    0|0
  • Hayır saçma değil başkalarının isteği doğrultusunda yaşama.

0|0
    0|0
  • yoo gayet mantıklı

0|0
    0|0
  • tercihler farklıdır #respect

0|0
    0|0
  • ben zaten dügünleri sevmem katılmamda baş agırı gereksiz yani

0|0
    0|0
  • Mantıklı da bence en iyisi evlenmemek

0|0
    0|0
  • Gayet tabi normal

0|0
    0|0
  • bende istemiyorum sacma değil yani

0|0
    0|0
  • Helal ya senin gibi mantıklı düşünen kızlarda varmıymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha sonra cok uzulecegın bır gırısım bu...
    arkadaslarını ve onların dugunlerını gordukce uzuleceksın.
    ha yaparım ılerde desende bugunku tadı vermez.

0|0
    0|0
  • ılerde ıcınde kalabılır ama Şu an ıstememn normal seın tercıhın ama gelınlık ılerde ıcınde kalır keske dersın

0|0
    0|0
    • Düğün yapmaz ama gelinlik giyip fotoğraflar çekilir herhalde canım

• @BitterLimon olabılır ama yıne de kalır haytında bı kere oluyo sonucta yıne kendı kararı saygı duyarım

• Ben sadece nikah yapmak istiyorum gelinligimde abartı degilde düz bir elise gibi olsun isterim

• Hayır bende istemiyorum :/

0|1
    0|0
  • Yani düğün dernek güzel ya millette sende kurtlarınızı dökersiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;