Gece gece cok korktum neden olabilir alay etmeyecekler yardim etsin?

İyi geceler ya da sabahlar. 10 dakika once uykumdan birden uyandim yan odada sürekli lamba acma dügmesine surekli birisi basip cekiyor basip cekiyordu cok korktum cunku yan odada kimse yok. yalan soyluyorsam en adi... Cunku bazilariniz alay edecek. Neyse surekli dugmelere basti ve ayak izi duydum. Bir yan odada benim kopegim var oda basladi havlamaya ama yatagimdan cikamadim korkudan. Hirsiz yokdu evde cunku neden surekli durduk yere ışik dugmesine sesli bassin. Kopek havlayincada sesler devam etti ve yurumeye basladi yan odada. Yemin ediyorum korkudan ne yapacagimi şaşirdim ama anladimki yan odada kesin 3 harfli var ve hemen nas suresini okudum ve geçti her şey. Ben çok korkarim bunlardan. Ama neden evime gelip korkuttular beni gecenin bur yarisi ve evimden uzak tutmak icin ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz? Filmlerdeki gibi oldu cok korktum ve gece boyuncada rahat edemedim. yatagimdada surekli saga sola döndüm ve rüya gorup hemen uyanuyordum. Buda yanimda olduklarina işaret sanirim rahat ettirmediklerine gore beni

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birileri seni izlerse eğer uyanırsın ve kimseyi görmediğim için ne olduğunu anlamazsın.. Ya biri vardır ya da gerçekten onlardır.. Hayvanlar hissedermiş.. Ayrıca korkma korkarak bir yere varamazsın sakın korkma..
    Evine Kuran-ı Kerim al.. Yatmadan önce koruma dualarını oku güzelce.. Ayelet kürsi , nas , felak ve dediğim gibi korkma :)

0|0
    0|0
    • Demesi kolay ama

• İşte olmuyor bazen odaklanıyorm bazen kaçıyor aklıma bazen şüphe düşüyor Allah affetsin bu da seytan vesvesesi sanırım bilmiyorum inşallah günaha girmiyorumdur

• Bir de ben takıntı hastasıyım zaten okb var bnde

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi şaka yapmistir ayrica hava ışıdı ne gecesi

0|0
    0|0
    • He boş evde şaka yapdilar arkadaslarim ev kapisini acip. Aydica sabahlarda yazdim

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• Halisünasyon kardesim uyku felci gecirmisdin bundan dolayı halisunasyon gördün ve yataktan cikmaman korktugundan degil zaten istesende o sırada cıkamazsın dua okuyunca gecmesi olayıni sorarsan o da dikkatini tek bir noktaya toplamaktan geciyor yani uyku felcinden cikmanin tek yolu budur odağını toparlamak sarki soylesende carpim tablosunu saysanda geçecekti yani

0|0
    0|0
  • Uyumaya tam başlarken boğazını sıktı mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;