Bir insana neden güvenmezsiniz?

Bu insanın yalan söylediğine daha önce şahit olmadınız, her türlü olayda vs arkanızda durdu sizi savundu. Lafta epey de iyi arkadaşsınız. Ama bişeyi ben yapmadım dediği zaman inanmıyorsunuz en az 3 4 kere sen mi yaptın diye soruyorsunuz. Bu insana neden güvenmezsiniz?

Güncellemeler:
Güncel

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Seni savunan destek olan biri var. Sen onunla lafta arkadaş olduğunu söylüyorsunAsıl çelişki burda başlıyor sen karşındakine güvenmemişsin e o da sen nasıl davrandıysan öyle davranmış olabilir mi. Hem çok genel yazıp özelden kaçıyorsun. Sen ya ne aradığını bilmiyorsun ya da özel olan şeyleri yazıp küçük düşmekten korkuyor olabilirmisin.

0|0
    0|0
    • Ne sormak istiyorsan sor ben sadece bana zerre güvenmeyen bir insanın beni nasıl arkadaşı olarak gördüğünü merak ediyorum. Gerçekten sormak istediğin bir konuda daha açık olabilirim. 😊

• Neden güvenmiyor ben onu merak ettim. Bunu ona sordun mu. Ne kadar zamanın olayı bu durum
      Niye bu durumu kafana takıyorsun.

• Daha dün oldu ama yakın arkadaşım nasıl takmayayayım. En sonunda sus kalbini kırarım dedim çektim gittim

En İyi Kız Görüşü

• Güven vermiyor oluşundan, yalancı ikiyüzlü oluşundan, dedikodu yapan ezikk tiplerDen oluşu vs

0|0
    0|0
    • Yalancı değilse her türlü olayda arkanda duruyorsa, sen birini çekiştirdiğinde dinliyorsa ya da seni çok ayıp diye susturuyorsa güvenmez misin? Yakın arkadaşın

Erkekler Ne Diyor 21

• genelden özele gidiyor beynin, çevremizdeki insanların çoğu yalancı olduğu için biri bişey dediğinde gerçekten doğru olduğunu anlamak için sürekli aynı soruyu sorarız karşımızdaki kim olursa olsun, 2'inci seçenek içinde o kişinin yalancı olduuna dair kuşku var demektir

0|0
    0|0
  • Çünkü o 1 in hangisi olduğunu bilmiyoruz.

0|0
    0|0
    • Rica etsem detaya göre cevap verir misin? 😊

• Aslında cevabım detaydakine cevaptı. O ağzı ile kuş tutsa da bu 1 in içinde olamayacak. İşte bir gün o 1 i bulacaksın. İşte o canını yakacak sonra gelenler yine güveninizi kazanamayacak bu döngü sürecek. Ama burda işte güveni bozuşa bozula artık insanlar arasında şüpheye düşülüyor.

• Ben bu "Guven" sozcugunu heryerde gereksiz diline dolamis tiplere asil uyuzum. Ulan birine guvensem ne guvenmesem ne milyon dolarlik is anlasmasi mi yapiyoruz sanki. Kazancim ne kaybedecegim ne.

bir kizla tanismistim "Ben babama bile guvenmem" klasik sozunu konusmasinda sarf ettigi icin hayatimdan cikardim.
    Herkes is hayatinda, onemli insanlarla dava guttugu yasamlar suruyor sanki bir kimseye guvenmeyecen geyigi almis basini gitmekte.
    Dagilin ya oo

0|0
    0|0
  • gözümün içine baka baka yalan konuşuyorsa ve ben onun yalan söylediğini anladığımı hissettirdiğim halde o yalanı başka yalanlarla desteklemeye devam ediyorsa güvenmem.

0|0
    0|0
  • Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.
    bir kere o kişiden ya da başka birinden bir güven sorunu yaşamıştır artık daha temkinli davranıyodur

0|0
    0|0
  • Beş para etmez köpeğin tekidir çünkü.

0|0
    0|0
  • Sen güven kelimesinin temelini anlamamışsın. Yoksa iyi arkadaş olsan ya da hiç yalan söylemesi ne olur. Sen önce güven olayını kafanda oturman gerek.

0|0
    0|0
  • o kadar ağzım yandı ki kimseye güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Kişilikle ilgili bazı özelliklerin (güvenilirlik veya dürüstlük gibi) vücut diliyle veya konuşma tarzıyla bile alakası olabilir. Bir insanın aurasından bahsederler ya mesela pozitif enerjisi olduğunu söylersin örneğin. Bunu da onun gibi düşün. Demek ki senin bilinçaltında ona güvenmeni engelleyen bazı dürtüler var. Yeterince tanıdığından emin olman gerek arkadaşını.

0|0
    0|0
    • Aslına bakarsan güvenilmeyen insan benim.

• O halde karşıdan kendine bir bak böyle bir izlenim yaratıp yaratmadığını incele. Ayrıca sana güvenmeyen tek kişi o mu yoksa başkaları da mı var bunları bir düşün derim.

• yalanını yakalarım

0|0
    0|0
  • insan olduğu için..

0|0
    0|0
  • ben güven konusunda bir kere şühpe duysam ben biteceğime ilişki biter yani okadar kıl kapsam yeterli anladın onun için bu görüş değişir herkes için

0|0
    0|0
  • Güvenmeyecek insanlara güvenirim buda benim emailim napalim

0|0
    0|0
  • insanlara güvenirim, içlerindeki şeytana güvenmem..

0|0
    0|0
    • Rica etsem detaya göre cevap verir misin? 😊

• bir insana ya güvenirsin ya da güveniyormuş gibi yaparsın..
      bu arkadaşın seni haketmiyor..

• güvenirim

0|0
    0|0
  • İnsan olduğu için.

0|0
    0|0
  • Çünkü herkes yalancı

0|0
    0|0
  • Emin olsan o soruyu sormak dahi saçma gelir sana. Kendinizi kandırarak birbirinize oynuyosunuz. Harbi olmayan insanlarla çelişkiye düşerek hep ikilemde kalırsın başlıktaki gibi

0|0
    0|0
  • İllaki buna benzer birşey yapmıştır daha önce bu yüzden

0|0
    0|0
  • asla kadınlara güvenmem asla he o güvenide verirse onun için ölürüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Güvenim şu zamana kadar çok kırıldı. Artık güvenemiyorum kimseye :)

0|0
    0|0
  • Daha önce yedigin kaziklar yüzünden her zaman bir tedirginlik kalir sanirim

0|0
    0|0
  • çünkü niye güveniyim

0|0
    0|0
  • Kazık yedim çünkü küçükken :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...