Herşeye burnunuzu sokmayın, maydonoz olmayın. Benim gey ve Ateist olmamdan size ne? Sizin Müslüman olmanızdan bana ne?

Gizli Üye
Herşeye burnunuzu sokmayın, maydonoz olmayın.Benim gey ve Ateist olmamdan size ne?Sizin Müslüman olmanızdan bana ne?
Herşeye burnunuzu sokmayın, maydonoz olmayın. Benim gey ve Ateist olmamdan size ne? Sizin Müslüman olmanızdan bana ne?

Güncellemeler
+1 yıl
Beni erkek olarak görmemenizden bana ne?
Herşeye burnunuzu sokmayın, maydonoz olmayın. Benim gey ve Ateist olmamdan size ne? Sizin Müslüman olmanızdan bana ne?