Kızlar, dar paça pantolon ve babet çorap makosen giyen erkek hakkında ki düşünceleriniz?

Gizli Üye
yaza merdiven dayadığımız şu günlerde Orda burda sağda solda erkeklerin dar paça pantol ve babet çorap giymesini yerin dibine sokanları ılık olmakla, feminemlikle hatta gay olmakla itham eden bu kadar öküzü gördükçe bir sormak istedim. Eskiden kadınların sadece etek giydiği dönemlerde kadınlar pantolon giyince de buna benzer tepkiler verilmiştir. Neticede moda kendine yakışanı giymektir.
yoo bence çok güzel oluyor
dar paça babet çorap erkeğe yakışmaz
bazı erkeklere çok yakışırken özellikle kilolu erkeklere yakışmıyor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
http://i.hizliresim.com/pzLlBr.jpg
şu arkadaş kötü mü şimdi
Kızlar, dar paça pantolon ve babet çorap makosen giyen erkek hakkında ki düşünceleriniz?