Çirkef insanlarla nasil bas edilir?

Hani boyle olur ya bulasmadigi adam kalmamis boyle ottan b*kt*n kavga etmeyi seven insanlar oglum bak git dersin gitmez ya o derecede yilisik ve yapisiktir sizce o tarz cirkef ve bulasik insanla nasil bas edilir? Oyle birisiyle karsilastinz mi ne yaptiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Tavrin onu uzaklastirir bu sekil insanlar vardi herdaim eskiden cevremde. Ama Tavrimdan yaklasamazlardi. Babam yasinda bir adam vardi cirkefin tekiydi. En son arabanin arkasina baglamak zorunda kalmistim.

1|0
    0|0
    • Haketmis... Peki Ne gibi bir tavir sergilemeliyim sizce

• Öyle kullandgm içn bana bulaşıyor ya tavrım onu iyice çıldırtıyor. İstiyor ki kavga edeyim saç baş gireyim. Kendisi rezil olmaya alışık ya

• Bosver degmez.

En İyi Kız Görüşü

• Karşılaştım ve artık kendimi yiyip bitirecek duruma geldim , sonra durdum dedim ki " Sen niye kendini yoruyorsun Rumeysa , bırak ya muhattap olma olsun bitsin !" Dedim , o günden sonra tek kelime konuşmadım kafam o kadar rahatladı ki...
    Kendisi bağırıp çağırıp dursun , umurumda bile değil. Benim sessiz kalışım onu daha çok tahrik ediyor , bu durumu izlemek oldukça keyifli... 👍

1|0
    0|0
    • Haklısın aynen öyle oluyor. Bende sessiz kaldım zaten

Erkekler Ne Diyor 15

• Hic tiye alma onu sen en iyisi

1|0
    0|0
    • Ya tiye almiyorum ama o bir yolunu bulup gelip bana bulasiyor

• Haklısın... Ama ben öfkesini zor zapteden insanım. Sinirlendm mi acısını birşeylerden çıkarmam gerekiyor. Genelde kendime zarar vermemek için eşyaya zarar veriyorum. Nitekim bugün de öyle oldu ölümüne bardak kırdm ve saat kaç olmuş hala uyuyamıyorum

• Takma bu kadar kafani baska seylere yor ne gerek var ki

• Ona içinde cinsellik ve yolculuk barından bir kelime söyleyerek "*iktir git"

1|0
    0|0
  • Görmezden gelirim, baktım olmuyor ne istediğini sorarım, yine olmadı, ona ulaşamayacağı bir hedef sunarım, ona rağmen olmadıysa nus ile uslanmayana etmeli tekrir tekrirle uslanmayanin hakkı kotektir.

1|0
    0|0
  • he dicen geçicen :D

1|0
    0|0
  • ne şeytanı gör nede salavat getir

1|0
    0|0
    • Bunu sevdim :)

• öyle kişilerle karşılaştım ve başım dertten kurtulmadı hayatımın 10 yılını çaldılar onun için bu sözü kulak asma uzak ol

• en başında muhattap olmuyacaksın

1|0
    0|0
  • Çirkef insanla uğraşılmıyor

1|0
    0|0
  • Ilgilenmezsen olur biter

1|0
    0|0
    • Ya ilgilenmiyorum ama o bir yolunu bulup gelip bana bulasiyor. Bnde öfke konusunda ciddi sorunlar yaşayan biriym kendmi zor zaptediyorum

• Hayırlısı olsun ozaman ne diyelim...
      Baba yatar yarın Görüşürüz herkese iyi geceler😘

• cadoloz garı

0|0
    0|0
  • İki sille yapıştırırım

0|0
    0|0
  • gibi gibi

0|0
    0|0
  • Edemezsin.

0|0
    0|0
  • Uzaklasarak

0|0
    0|0
    • ortak çalışma yaptığımızdan mecburen muhattap oldum yoksa Allahın selamını vermem

• istediğn kadar kaç o yine geliyor bulaşıyor ya kendi üstünden ya da arkadaşları üstünden

• O zaman gec karsisina, iki elini beline koy, bana bak de, senin ağzini yirtarim.. benle ugrasma, sanmaki senden daha cirkef olamam.. beni kendinle ugrastirma, alirim havani asagiya falan de.. ama korkusuz gorun😊

• Çok şey yapmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Salla gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• he he diyip geçerek

1|0
    0|0
  • Sessiz kalırsın çirkefte olsa bir konuşur iki konuşur sonra önemsenmediğini görünce mecbur susar

1|0
    0|0
  • Uğraşma, aşağılıktırlar çünkü. Tıpkı pijama gibi.

1|0
    0|0
  • Umursamayarak muattap olmayarak

1|0
    0|0
    • Ya ilgilenmiyorum ama o bir yolunu bulup gelip bana bulasiyor. Bnde öfke konusunda ciddi sorunlar yaşayan biriym kendmi zor zaptediyorum

• Bana birşey anlatma de seni kimsenin yıpratmasına enerjini düşürmesine izin verme.

• Ortamı terketmek.

0|0
    0|0
  • haklısın aynen diye önce pohpohlar sonra konuşmasını öğretirim

0|0
    0|0
  • gülüp geç cevap bile verme zaten sinir olurlar

0|0
    0|0
  • Hayatından cıkar cook tehlikeli :)

0|0
    0|0