Bi̇r yere dokunduğumda parmak i̇zi̇m kaç günde kaybolur?

lilo88
Üzerime hırsız damgası vurdular. Almadığım parayı bana aldın diyerek iftira atıyorlar. Kadın arkadaşımın komşusu. Arkadaşıma gittiğimde o da oradaydı. Küçük kızının yanına salona gittim. Çantası yerde dağınıktı. Cüzdanda açık yerdeydi. Bende kızı küçük dağıtıp kaybetmesin diye cüzdanı kapatıp çantaya koydum. Ertesi gün 300 liramı çaldın diye iftira attılar bana. Halbuki cüzdanın içinde para olduğundan bile haberim yoktu... Cüzdanı polise parmak izi aldırmaya götürdük dediler ertesi gün için.. Ve benim daha parmak izim alınmadan cüzdanın iç gözünde senin parmak izin var dedi bana kadın.. Arkadaşıma da bana yalan söylüyor o kız.. İstediğim zaman götürür parmak izi aldırırım demiş. İşin kötü tarafı cüzdanda parmak izim var, parmak izim o cüzdanda kaç günde yok olur? Ben olayı kadına açıkladım almadığımı söyledim ama dinlemiyorlar beni. Gözümü mü korkutmaya çalışıyorlar anlamadım. Aİleminde henüz haberi yok.. Ve onlar ailemin burada olmadığını biliyorlar.. Ve bu polislik işlerde de pek bilgim yok.. Yardımcı olun lütfenn
Bi̇r yere dokunduğumda parmak i̇zi̇m kaç günde kaybolur?
5 Cevap