Birine birsey anlatinca o anlattigimiz sey neden olmaz?

Yapmak istedigim birseyi birine anlatinca olmuyor ya hepsi tesaduf ya da gercekten olmuyor. Ama bu herkeste degil tanidigim bazi kisilerde oluyor onlara anlatinca olmuyor.

Mesela sinavlara girerken sinav baslamadan once birine bisey soyledigimde olmuyor nedense ama sadece bir kisiye dedigimde sinav oncesi bir konu falan anlattgimda sinavda bir anda unutuyorum bildigim halde aklima gelmiyor.
Sizdede boylr seyler oluyormu neden oluyor?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden kesin konuşmak yerine Allah ın izniyle olacak umarım demek daha iyi olur.

1|0
    0|0
    • Oyle diyorum zaten. Gercektem plan yaptiginda soyle olsun ya da boyle olsun diyince olmuyorda kesin konusmamak gerek her zaman :)

• Aynen kardeşim😊

En İyi Kız Görüşü

• cidden böyle bir şey var

1|0
    0|0
    • Bende inaniyorum ama neden acaba?

• herhalde olacağına kesin gözüyle bakıp yeteri kadar çabalamadığımız için

Erkekler Ne Diyor 3

• bende kesin konuştuğum zaman oluyor bu tür olaylar.. hayatın oyunu işte hiç bir zaman kesin olacakmış gibi konuşmamak gerek

1|0
    0|0
  • yeminle söylüyorum vallahi aynısı bendede var ama buunun kesin konuşmakla ya da başka bişeyle alaksı yok bazı insanlar çok cabuk nazara geliyor ben artık buna inanmaya başladım

1|0
    0|0
    • Ay bende ya bak birinde boyle oluyor gunahinida almak istemiyorumda o kisiye soyleyince olmuyor bazi seyler nedense bende boyle oldugunu dusunuyorum :)

• lütfen buna düzgün ciddi bir çözüm bulursan banada yardımcı ol ben gerçekten bu konuda rahatsızım yapacağım işleri saklıyorum herkesden

• Ya elimden gelse varya simdi satir satir yazarim ama inanki bilmiyorum ama bisey duyarsamda hemen soyliycem inanki seninle ayni durumdayim cunku bazi seyleri gizli yapmaktan sıkıldım :(

• :D banada cok oluyo bu bide ne dusunsem tersi oluyo :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;