Gece dışarı çıkmak için nasıl izin alabilirim?

Lise sondayım 18 yaşındayım. Gece arkadaşlarımla çıkmak, haliyle de çok az içmek istiyorum ama ailem çok tutucu. Nasıl izin alabilirim?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Alamazsın otur oturduğun yerde çıkma başına sadece bela alırsın

0|0
    0|0
    • hiç mi çıkmayayım nefes akmak istiyorum

• gündüz mü içeyim?

• Ev müsait olunca evde iç ya da az dur kudurma da nişanlanırsan nişanlınla çıakrsın evlenirsin kocanla çıkarsın az dur da başına bela alma

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• otur evinde sapigi var abazasi var

0|0
    0|0
  • Geliyorum bekle

0|0
    0|0
  • şöyle düşün annenin babanın üzülmesi uykusuz bir gece geçirmelerimi önemli yoksa allahın ergenleriyle takılmak mıı. sen eğer bunun farkını anlamıyorsan iyi bir insan değilsin.

0|0
    0|0
  • zor işin

1|0
    0|0
  • yeterince tutucu değilmiş.. bunun için izin isteyecek cesareti vermişler sana

1|0
    0|0
  • cemaatten arkadaşlar sohbete çağırdılar maklube yapmışlar de

0|0
    0|0
  • mervelere gidiyorum de :D ders çalısmaya

0|0
    0|0
  • bence izin alma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapma kızım.

0|0
    0|0
  • Direk evden git bence sonuçta reşitsin

0|0
    0|0
  • Sen şimdi lys sınavlarına çalış da üniveriste hayatında ileriki yaşlarında olur o zaten

0|0
    0|0
    • zaten sınav yüzünden bunaldım

• onlar gece çıkıyor beni de davet ettiler kafa dağıtmak istiyorum

• Bana sorucak olursan çıkma gece hem ailenle aranı bozucan hem de gece bu ve de bar tarzı bir yere gidiceksiniz şuanlık doğru değil daha yeni reşit olmuşsun hemen böyle şeyler yapmana gerek yok kafan dolduysa sahile gidersin alışveriş yaparsın gezersin tamam gece dışarı çıkmak içmek de kafa dağıtma yöntemi ama Şu an için doğru değil hem yaş hem aile hem sınav gece bar da orda burda ne olacağı belli olmaz

Yükleniyor... ;