Hatalarımdan ders çıkaramıyorum yardımcı olur musunuz?

İtsRed
Yeter artık gerçekten herşeyde böyle bu durumdan çok sıkıldım. İnsan herşeyde hata yaparmı. sürekli kendimi sorgular oldum eskiden böyle değildim. Hatasız kul olmaz da bir insan da hatasından ders çıkarabilmeli. ben bunu yapamıyorum aynı hataları defalarca yapıyorum. en küçüğünü bile yardımcı olun lütfen
Güncellemeler
+1 yıl
En küçük şeyde bile böyle yaptığım herşeyi sonradan anlıyorum neden öyle yaptığımı da bilmiyorum bilinçaltımdan gelen bişey mi yoksa ne biliyim neden oluyor psikolojik bişeymmi var nedir yani
Güncellemeler
+1 yıl
güncel.
Hatalarımdan ders çıkaramıyorum yardımcı olur musunuz?