Arkadaşlar şu köle muhabbeti nedir? Köle olmak istiyorum arıyorum tam olarak nedir mevzu?

Arkadaşlar şu köle muhabbeti nedir? Köle olmak istiyorum arıyorum tam olarak nedir mevzu?

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• "Meyve tabağını koyduğun sehpa olayım" mottosuyla cirit atan modern pinokyolar.. Pinokyolarımız..

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Efendi-Köle ilişkisi bir çeşit BDSM uygulamasıdır ve bir yatak fantezisinden ötedir. Bir yaşama biçimidir. Köle ve efendi birbirlerine göre yaşarlar efendi acı, hakaret, aşağılama ve cinsel olarak kullanma yoluyla kölesini istediği gibi bir köle yapmak için eğitir ve köle de kendinden vazgeçip, egolarından sıyrılıp, özgürlük iliüzyonundan kurtularak sadece "makul" efendisine hizmet eder. Ancak her konuda olduğu gibi Türkiye denen bok çukurunda bu konunun da yanlış anlaşılmaları ve simsarları vardır. Mesela erkekleri para karşılığında köle olarak eğiten şerefsiz kadınlar vardır bir de kendilerine utanmadan misstress derler. Para ilişkisinin BDSM'in hiçbir yerinde değeri olmaz, bu kaygıyı güden de BDSM yaşayan birisi olmaz, ancak hizmet sektörü olur. Bir de bu tiplerin erkek versiyon köleleri var, bunlar da hayatlarında bir kadına dokunmak hatta kokusunu duymak için bile binlerce lira dökebilir. Büyük ihtimalle de başka hiçbir kadına bu kadar yaklaşamaz bu kekolar, bizim akıllı mistressler de bunların parasını alır. He bir de "Ben efendiyim güzelim, gel sana şöyle yapayım, böyle yapayım." diye ortalarda gezinen, Grinin Elli Tonu isimli BDSM ile alakası olmayan bir filmden etkilenmiş, 16-17 yaşında çocuklar var, onlar da ayrı konu... Kısacası BDSM ile ilgileneceksen bizim ülkede çok dikkatli olacaksın. BDSM nedir diye sorduğumda "sert seks" diyen çomar pislikleri var bu cehalet ortamında. Bana da çok mesaj geliyor "efendim olur musun?" gibi, ancak bu kızlarla biraz konuşunca BDSM'in onların kaldıramayacağı bir şey olduğunu anlayıp sıvışıyorlar anında. Öyle gece gelen libidoyu iki dakikada tatmin etme oyunu değil bu. Kim bilir kaç kişinin azına zıçtım saçma sapan isteklerle geldikleri için. Dikkatli olalım BDSM'i yanlış kaynaklardan öğrenmeyelim.

0|0
    0|0
  • Bdsm deki kisilikler köle ve efendi burrakiler fazla abazan ondan herkese yazıyorlar benimde var öyle fantezim ama kimseye kölen olayım diye yazmadım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • sen mi köle olmak istiyorsun? :)

0|0
    0|0
  • İnsanlarin hosuna giden seyler neden kisilik bozuklugu olsun.

0|0
    0|0
  • Aman cinsel şeysi işte

0|0
    0|0
  • internetten bak bdsm diye çıkar bende senin gibi kölelik işlerine hayranım :)

0|0
    0|0
  • Benimi ariyon😈

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;