Kürt değilde k*rt?

Kürt değilde neden k*rt diye yazıyorlar? k*rt olarak yazınca karşıdakine hakaretmi etmiş oluyorsunuz?

0|0
719

En İyi Erkek Görüşü

• Bende anlamış değilim. Bizim sorunumuz kürt halkı ile değil pkk sempatizanlarıyla.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet akıllarınca hakaret ediyorlar. Beyin fakirleri

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok salakça bişey

1|0
    0|0
  • mobilden yazan onlar :D

0|0
    0|0
  • Onu kim çıkarmış bilmiyorumda hakaret etmek amaçlı kullanıyorlar. Her kürt Pkk lı değilki. Pkk lıları ve pkk sempatizanlarının taaa a... Koyayım ben. Bide şunu anlamıyorum Kürt olan birine kürt dediğimizde neden alınıyorlar. Biri bana türk dese alınmam

0|0
    0|0
    • o yüzden alınmıyorlar çünkü genellikle dışlamak için Kürt diyorlar.

• bu her insan için böyle değilmi?

• Her insan için böyle evetde bazı kürtler lerefsizliği abartıyor. Yanlış anlaşılmasın kürtlere lafım yok şerefsiz olanlarını vatan haini olanlarını kasdediyorum sadece

• k*ürt

0|1
    0|0
  • Birazcık ergenlerin işi, kürtleri sevmiyorum orası ayrı.
    ... Vasiyetim oldur kim,

Kürd bin kere yalvarsın.

İnanma, kanma.

Yakana bit, kapına Kürd dadandırma

Yavuz Sultan Selim

0|0
    0|0
    • Binlerce Alevi katleden bir Padişahın Kürtler hakkında ne düşündüğü çok umurumda değil açıkçası.
      Bir Fatih Sultan Mehmet değil benim gözümde

• Barbar Yavuz. Tigirkut Mete, Tigitkut Atatürk.

• Atın bu deliyi içeri

0|0
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0
  • Eli boşluğa gitmiştir. Benim de hep gidiyor nedense tam ü ye basacam elimi space de buluyorum.

0|0
    0|0
  • k*rte k*rt denirde ondan

0|0
    0|0
  • evet :D

0|0
    0|0
  • evet hakli olarak

0|0
    0|0
    • haklı olarak derken? haklı olmalarının sebebi ne peki?

• ben sana ne anlatıyorum sen ne diyorsun. siz diyorsun hala bana hala pkk lı demeye çalışıyorsun işte asıl bölücü sizin gibi insan ayıranlar. ben senin bu kalıplaşmış sözlerini çok duydum hep birbirinin tekrarı. dedem benim kürtlüğüme laf edin diye şavaşıp şehit düşmedi. Ailem hepsi Türklerden kız alıp kız verdi o kadar çok kaynaştiki ailemiz düğünlerimizde hem Kürtçe hem Türkçe çalıp oynuyoruz kimse kimsenin ırkını yok saymıyor demem oki sizin bu ayrılıkçı söyemleriniz bizi bölemez. ha bu arada nişanlımda Türk ve çocuklarım yarı Türk yarı Kürt olacaklar. bu da sana son sözüm artık sana cevap yazmayaacağım

• ne güzel işte sende dogru yolu bulup bir Türkle evleniyorsun. Çanakkele savaşindan bahsediyorsun sen herhalde git bir bak kaç tane kürt ve kaç tane 👉TÜRK👈 Sehit oldu

• Öyle mi yazıyorlarmış? Hiç denk gelmedim.

0|0
    0|0
    • moda oldu şimdi Kürtleri sevmeyenler Kürt yazmak yerine k*rt yazıyorlar

• İlginçmiş. Bana, söyleyebileceklerinin eder tutar bir yanı olmadığından ötürü, kendilerince ortaya çıkarmış olabilecekleri sığ bir söylem gibi geldi.

• faşizm yüzünden

0|0
    0|0
  • Çünkü öyle bir ırk yok.

0|0
    0|0
    • Iste sonra Kürtler neden böyle oluyor.

• Türk demekle hakaret mi olunuyo bize

0|0
    0|0
  • Ben bir kürt'üm ve gurur duyuyorum çekemiyen varsa anten taksın

1|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle bende bundan gurur duyuyorum

• Gelek sıpas ☺️

• Valla onu bunu bilmemde iç savaş çıksa üç beş tane var binada direk öldürürüm

0|0
    0|0
  • önce insan olabileydik iyiydi

1|0
    0|0
    • bencede her şeyden önce insan olabilseydik keşke.

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle zannediyorlar beyin yoksunları. Kürtlerin onlara ne kadar koyduğunu gösteriyor bu da.

2|0
    0|0
  • Kürt arkadaşlarıma bende hep k*rt yazarım, kendileride k*rt yazar - kesinlikle hakaret değildir, eğlence gibi birşey işte :)

0|0
    0|0
  • Evet öyle oluyoruz :)

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duyuyorum oyle mi diyolar?

0|0
    0|0
  • Yoo sacmalıyorkar

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;