Hapishane ile ilgili bir soru?

Arkadaslar kisa bir surede olsa iceri girme riskim var. Sormak istedigim soru iceride zaman gecirmek icin ne yapabilirim. Kitap okumak istesem mesela iceri kitap sokmama izin verilirmi. Veya iceriye pc veya playstation 4 falan sokma sansim var mı .
Icerideyken internet kulanma sansi oluyormu. Yani nasil vakit gecer.

Güncellemeler:
En cok merak ettigim cezaevine ps4 veya xbox one sokama sansim var mı .

0|0
711

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi canım. Wifi var rahat ol. Sınırsız internet. Ps 4 var zaten orada. Ama kol getir, bilirsin hapishane ortamı :/

2|0
    0|0
    • Hocam ben orada ps4 olmasini beklemiyorum zaten kendi ps4 umu veya pcmi goturebilirmiyim diye sorucaktim.

• İste diyorum ya orada var. Ama kollar bozuk oluyor. Mutlaka kol al yanına. Bu arada pc götürme derim. Oradakiler steam hesabını çalıyor yoksa.

• Yeter la yapmayın adama daha :D ahahahaha

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• tabiki 24 saat internet bağlantısı vardır mutlaka
    cep telefonunu da alıyorsun
    oradan bir selfie yapar gönderirsin

2|0
    0|0
  • Ohaaa ve beyin koşarak uzaklasr oraya bir don bir atlet götürürsün otesini koklatmazlar kitap için de kütuphaneleri oluo oralara takılabilirsin. ve çalışıosun iategin uzerine ayda 100 lira felan ama vakit geçrmek için iyidir. Allah kurtarsn

1|0
    0|0
  • Tatil koyu yapti cezaevini

1|0
    0|0
  • Hapisan degil de timarhanede eslik edebilirim

0|0
    0|0
  • Kurslara takılırsın

0|0
    0|0
  • Allahım seni affetsin inşallah dusmezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesici, delici aletler sokulamaz. Aynı şekilde ps4 ünde parçaları ile bir şeyler yapılabileceği için alınmaz. Ps4 ayağına başka şeyler de sorulabilir çünkü

0|0
    0|0
  • İnternet ve telefon yasak
    Sınırsız kitap sokabilirsin

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Kitap sokma şansın olabilir belki. Ama pc ve interneti şakadan söylediğini düşünüyorum. Hapiste olmanın ne farkı olur o zaman asosyal bir adamdan?

0|0
    0|0
  • bakımevimi lan o playstation 4 olsun. adam bir de 4 istiyor :P bol bol volta atarsın başka türlü vakit geçmez

0|0
    0|0
    • Hocam iceride ps4 olmasini beklemiyirum zaten. Ben kendi ps4 umu goturebilirmiyim cezaevine sokarlarmi iceri

• sokmazlar temiz don götürürsün bol bol

• Tatil köyü sandın galiba

0|0
    0|0
  • zaman geçirmek için anca kitap okursun onun dışında koğuştakilerle atışırsın falan filan o kadarda korkulacak yerde değildir insanın hayat enerjisini çeker ve hiç bir şey yapmak istemezsin zaten

0|0
    0|0
  • Ben 4 leşten iceri girdim. icerisi las vegas gibiydi. kurpiyerler haric icerisi teksas gibiydi ;)

0|0
    0|0
  • Kardeşim içerde tecavüze uğrama da gerisi onemli değil zaten seninle zaman geçirirler onlar

0|0
    0|0
  • Cezaevlerinin sitelerini incele. İçeride kitap okuyabilirsin kütüphane var. Pc playstation cep telefonu kesinlikle yasak. Bilgi sahibi olursun.

0|0
    0|0
  • Hahah playstation internet diyor ya. Sakamisisin sen. Iceride yapicagin tek aktivite dayak yemek ve bo k silmek olucak.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;