Ülkesini sevmeyen insan hakkında ne düşünebilirsiniz ki?

Biz bu topraklarda yaşıyoruz, bu topraklara aidiz. Hangi ülke bize bu toprağın bu insanların hissettirdiği samimiyeti hissettirebilir. Ama benim arkadaşım ülkemizi sevmiyor sürekli düzeninden şikayetçi başka ülkelerle kıyaslıyor polisinden tutun öğretmenine kadar eleştriyor. Sanki kendisi dört dörtlük ya. Bence bu çok yanlış. Bir insan tabiki sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda. Ben ülkesine saygı duymayan insana hiç saygı duymam. Sanki kendisi dört dörtlük ya ülkeden ülkenin insanlarından yakınıyor böyle bir zihin, zihniyet olamaz. Acaba hangi ülke buranın sıcaklığını samimiyetini hissettirecek ona merak ediyorum?

1|0
1219

En İyi Erkek Görüşü

• Kac kere o hayranlik duydugu ulkelere gitmis. O milletin insaniyla insani iliskide bulunmus acaba. Bizdeki bu bati manyakligi bitmiyor. Tv den netten uc bes sey goruyorlar gordukleri yeri dort dortluk saniyorlar. surgune gondereceksin vatandasliktan cikaracaksin bu zihniyetteki insanlari. Bunlarin zaten ne vatanina ne irkina hayri vardir. Devletimize odedigimiz vergiyi bile vermek istemezler sonra hizmet beklerler iyi sartlar isterler.
    Vatanini Sev Irkıni Sev cCc

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Akapeye oy atan zihniyet olduğu surece

Ulkemden yavas yavas soguyorum

1|2
    0|0
  • bu akp sayesınde ne kadar kardeşim serefsız varsa hepsı ortaya çıktı ve serefsızlerın partısı olarak tarıhe gectı sevmeyen sevdıgı ülkeye gıder tabı kabul edılırse mallar böyle bır ulkenın degerını bılmez bu nankörler bunlar onun bunun kopeklıgını yapmak ıcın gelmısler bu dünyaya ulkesını vatanını sevmeyen bır kısıyı ne sever ne de sayarım onlarında zamanı gelecek sevmeyip saygı duymayan bu TC yetıne defolup gıdecekler ya da toprak olacaklar

0|0
    0|0
  • Ülke güzel, insanlar kötü

1|1
    0|0
  • Senin gibi koyunlar oldukça bu ülke ileri gitmez bu ülkeden nefret etmiyoruz insanlarından nefret ediyoruz canım atalarımız o kadar uğraşmış bu ülke için neyinden nefret edelim? insanlarından bıktık düzen bok gibi eğitim sistemi diye bir şey yok farkında degıl mısın koyun

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa kusura bakmada kardeş s. ktirsin gitsin beğendiği yere zorla tutan yoktur..

0|0
    0|0
  • Bu ülkede doğmayı sen mi seçtin? Hayır.
    Kendi seçimin olmayan bir şeyi yaşamak zorunda mısın? Evet.
    Bu yaşam sürecinde, bu ülkede seni insan yerine koyuyorlar mı? Hayır.
    Sevmeye devam edebilirsin.
    Arkadaşın haklı.

0|0
    0|0
  • kısacsı kardeşim olarak düşünrüm

1|0
    0|0
  • bu sıcaklık cehenem sıcaklığı, Allahım beni bu ülkeden kurtar, bu ülkede yaşayacak kadar ne günah işledimse affet, cezamı çektim zaten 34 yıldır bu ülkede yaşamak sonsuz cehennem gibi.

0|0
    0|0
  • sevmemek değil onun ki sisteme karşı başkaldırmak ülkeyle bayrağıyla bir sıkıntısı yok belli ki. hakkını arıyor ve eleştiriyor

0|0
    0|0
  • Soyguncuya oy at başa geçir sonra ülkeni sev

0|0
    0|0
  • herkes kendinden sorumludur boşver kimin ne dediğini!

0|0
    0|0
  • Ülkemizi sevmiyor derken Türkiye'yi demek istemiyor.. Türkiye'yi yöneten insanları sevmiyor..

0|0
    0|0
    • Seni ayakta alkışlıyorum. görmek istemeyen zihniyet konuyu sadede cografya olarak yorumluyor ;)

• Ülkemden değil ülkemin içindekilerden nefret ederdim en fazla.

0|0
    0|0
  • Sevmeyen değilde soğutuyolar hak vermek lazım

0|0
    0|0
  • o arkadaşınla bağlarını kopar... beğenmiyorsa çeker gider

0|0
    0|0
  • Ülkemi seviyorum ama durumundan hoşnut değilsem eleştirebilirim ya da başka ülkeye göç edebilirim çok absürt bişey göremedim burda

0|0
    0|0
  • Ulkeyi elestirmesi sevmediği anlamina gelmez bnce ulkenin kanunlarina uyduğu sürece sevmesi de gerekmez ulkeyi sevip bir sürü kanunsuz iş yapanlardan iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kendisine gidip başka ülkelerde yaşamasını tavsiye ediniz. Ciddi anlamda söylüyorum iyi ki Türkiyede Türk olarak doğmuşum. İyi ki Türk kültürü ile büyüdüm.

1|0
    0|0
  • Ülkesinin değerini bilenleri öpüp başa koymak gerek. İnsanlar nankörlüklerinde kayboluyorlar. En azından beğenmedikleri bir ülkeleri var BEğenip beğenmeme şansı doğuyor bide beğenmiyorum diyor. Ya sabır sinir oluyorum bu tiplere. Ben türkiyede yaşamıyorum ve çok özlüyorum. Ülkemiz gibi başka ülkede yoktur bunuda söylüyorum. Belki ülkemde doğup büyüsem böyle kıymetini bilmezdim belki. Burda doğmam büyümem buna sebep olmuşsa buna şükür. Ayrı kalmak acı veriyor ve bu bazılarının imtihanı oluyor. Beğenmeyenleride yunanistana verelim 12 adayı geri alalım

0|0
    0|0
  • Kısaca vatan haini

0|0
    0|0
  • Herkes düzeni vb sevmek zorunda değil saygı duymak zorunda evet ama beğenmediği yönleri de düzgün bir dille dile getirme hakkı var sonuçta...

0|0
    0|0
  • Olabilir beğenmeyebilir düzen sistem bircok sey yanlis elestirebilir elestiren fikir sahibi olan insan düsünen insandir kimse sevmek zorunda degil yapicak bisey yok.

0|0
    0|0
  • Öz kızına öz kardeşine tecavüz eden bir toplumuz ne kadar da sıcak ve samimiyiz değil mi allah nazarlardan saklasın

0|0
    0|0
  • Aslinda bende bu ülkeden gicik almaya basladim irkci birbirini elestiren bir ülkeyiz bu sekilde hic gelisemeyiz

0|0
    0|0
  • ayaklar bas olunca ulkeden soguyo insan haliyle
    adalet kalmayınca insanlar içinde eşitlik kalmayınca insan ayrımı yapılmaya başlandığında dayısı olan kazandığında ülkenin coğrafyasını sevmiyorum demiyorum bu düzensiz düzeni sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sistemini değilde vatanimi seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Sırf burda doğdu diye burayı sevmek zorunda değil. Zaten bu ülkede her şey yanlış gidiyor. Bıkmış olması normal. Cennet gibi yer ama insanları kötü. İmkanım olsa ben de giderim.

0|0
    0|0
  • "Vatanımı" seviyorum. İyi ki bu topraklarda doğmuşum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...