Şarkıcıların konser kazancı helal mı haram mı?

Gizli Üye
2 saat konser vererek 70-80 bin tl para almaları helal sayılıyor mu sonuçta emek var ama bilemedim şimdi
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar bende şarkıcı olmak istiyorum şarkı yazıyorum. ama haram ve helale dikkat ediyorum o yüzden sordum. bazı hadislerde haram olduğu söyleniyor ama güvenilirliği tartışılır tabi
Güncellemeler
+1 yıl
Ömrünün sonuna kadar şarkı söylerek para kazanmak bu işten geçimini sağlamak Allah katında nasıl değerlendirilir, yardımcı olanlara teşekkür ederim.
Şarkıcıların konser kazancı helal mı haram mı?