Otobüste yanına oturacağınız kız veya erkeği neye göre seçersiniz? Otobüste kimlerin yanında oturmayı tercih edersiniz?

Otobüste yanına oturacağınız kız veya erkeği neye göre seçersiniz? Otobüste kimlerin yanında oturmayı tercih edersiniz?

0|0
1537

En İyi Erkek Görüşü

• Kriterler:

-Ağzında 32 dişin varlığından eminsem yanına oturmam.
    -Eğer "minibüste" son koltuk ise; saçları yeni kestirilmiş ise otururum; kesilmemişse oturmam. Otobüste her türlü otururum.
    -Eğer oturacağım yer cam kenarı ve oraya geçebilmem için sürtmek zorunda kaldığım insan iç tarafta oturuyorsa, ölümü görürüm o daracık. m gibi yerden kendimi geçirtmeye çalışmam.
    -Eğer yanımda toz kapabileceğini ve ağzından 400 km'ye yakın tükürüklerini havaya haykırarak hapşuracağını düşünüyorsam, 4 saat boyunca da havada asılı duracak o hapşuruk tanelerini soluyacağımı bildiğim insanların yanına oturmam.
    -Kitap okuduğu taklidi yapan, eve geçince paldır küldür evdeki bütün teknolojik alet-ırzavatları açan tipleri kestirebilirsem, çakma entelektüel havası üstüme sinmesin diye yanına oturmam.

Bunlar erkekler içindir, kızlara göre farklı düzenlemek gerekir.

Kızlar için kriterler:

-Sadece kız olması yanına oturmamam için yeterlidir.

1|0
    0|0
    • Çok güzel yorum yapmışsın da neden kız yanına oturmak istemezsin?

• Onunla iki durak sonra inip arkasından dalgınlıkla yürürken kızın beynini yiyen paranoyakça tecavüz figürleri yüzünden "Neden oturmak isteyeyim?" diyerek bertaraf edebilirim bu soruyu.

Öte yandan, o kadar çok ötekileştirildi ki cinsler, ne bir erkeğin yanına "Ahbabım!.." diyerekten sıvışmak isterdim, ne de bir kadının yanına oturarak onu ister istemez varlığımla çekindireceğim lanet olası bir insanlık olmak isterdim.

En İyi Kız Görüşü

• Genelde kadınların yanında oturuyorum. Ama eğer erkek yanına oturacaksam genç erkeklerin yanına oturuyorum daha saygılı oluyorlar, yaşlılar daha terbiyesiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Kriterlerim var tabiki :D
    1) sisman olmayacak ikinci koltuga gelirse oturmam yanina :D
    2) yuksek seste muzik dinlemeyecek :D
    3) agir parfum kokmayacak
    :D

1|0
    1|0
    • benim için de en önemlisi şişman olmaması :)

• Ankara'da yaşıyorum. Başıma 65-70 yaşında biri dikilip " zamane gençleri işte, yer vermiyorlar yaşlılara " diye söylenmesin yeter. Yanımda ki orangutan bile olabilir şahsen rahatsızlık duymam.

1|0
    0|0
    • Ben de rahatsızlık duymam asla ama zayıf olan tercihimdir, sonuçta kimseyle bacak bacak temasıyla oturmayı istemem, rahatsız oluyorum. Evet bazı yaşlılar öyle söylüyorlar bu arada, hele bazıları tip tip gözünün içine bakıyor illa yer ver diye :D

• Neyse teşekkür ederim cevap için

• Ne demek, iyi akşamlar

• Valla teyzelere yer vermekten oturamıyorum ki hiç :D Artık boşta olsa nasıl olsa birazdan bir teyze gelir diye oturmuyorum :D

1|0
    0|0
  • Nadir otobüse binerim de, kapıya yakın ve genelde arka tarafları tercih ederim fakat hepimiz insanız kimin yanına oturacağım diye bakmam.

1|0
    0|0
  • Selam verince tribe girecekse ayakta giderim hic cekemem. Ama kucaginda yavru kopek olan bir kizin yanina oturup kopegi sevmisligim var :D

1|0
    0|0
  • Yaninin bos olmasi yeterli

1|0
    0|0
  • Bos koltuk olsun da yanimdaki muhim degil 😆

1|0
    0|0
  • Yanındaki koltuğun bos olmasına göre..

Doluysa oturmam.

1|0
    0|0
  • Sayıf olmasına, sığamıyorum yoksa asdf

1|0
    0|0
    • Aynen bence de en önemli şey o

• kim daha az yer kaplıyorsa onun yanına otururum ben

1|0
    0|0
  • bazı bayanlar sanki rahatsız oluyor gibi sutratlarıından ki bende oturmam fazla mecbur kalmassam rahat etsinler bayan soonuçda

1|0
    0|0
  • Boş koltuğa yerleşirim valla

1|0
    0|0
    • Senin için de farketmez öyleyse

• Valla İstanbul'da özellikle metrobüste boş yer bulddummu affetmem :)

• .. :)

• Otobüste bayanların yanına oturmam, çok yorgunsam ve sadece bir güzel bayan ile bir güzel olmayan bayanın yanı boşsa koltuğun kenarına oturmak şartıyla güzel olmayan bayanın yanına otururum. Laf etmesinler ben güzelim diye geldi vs, gibi tek amaç bu ;)

Erkeklerde de pis biri değilse fark etmez :)

0|0
    0|0
    • Bir kadının yanına otursan ne gibi bir sorun olabilir ki?

• Bence yanlış düşünüyorsun, ben kimsenin hakkında kötü bişey düşünmem. bunun kaybı da olmaz benim adıma

• Herkesi kendin gibi yorumlarsan çok üzülürsün bu hayatta. Ben uyarımı yaptım gerisi senin bileceğin iş. Hayırlı geceler kardeşim.

• Söyle bir bakarim temiz duruyosa gecer otururum

1|0
    0|0
  • en güzel kimse onun yanına hatta yanı dolu ise rica ediyorum yanındakine kalkması için :))

1|0
    0|0
    • Hmm :) tipe göre tercih yapıyosun yani

• Kızın bundan haberi olmuyor sanırım

• oturunca oluyor senin için yanındakini kaldırdım umarım kızmadın diyorum:)

• İnsan mı değil mi diye bakıyorum sadece

1|0
    0|0
    • ya dalga geçme. gerçek anlamda merak ediyorum

• ahh benim de arabam olsa da bende otobüslerde sefil olmayaydım

• İnşallah olur daha gençsin

• Erkek yanı mümkünse uyuyorum ben. :D Yanıma bir kız oturduğu zaman ister istemez kasılıyorum hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
    • Neden bunun cevabını verir misin? yanında kız varsa neden oturamıyosun

• Yan yana otururken bir olay olmadı ama ayaktayken çantamdaki su şişesi sağımdaki hanımefendiye (!) çarpınca bir çıngar çıkardı sandığı şeyi anlamışsınızdır. Ben de şahit hanım arkadaşım sayesinde hem paçayı kurtardım hem de kadını orada güzel bir rezil ettim kendimi savunacağım diye. Tabi hiç yaşanmasaydı keşke...

• Kötü olmuş

• bide tercihmi ediyorsunuz boş yere geçip otururum toplu taşımada bile aklınız buna basıyorsa acayip bir durum

0|0
    0|0
    • Sadece soru sordum aklım neye basıyormuş?

• yani zayıf olan, kızın olan v. s cevaplar yapabilirdin bana laf söylemek yerine

• arkadaşım böyle bir mantık yok beğenmeyen taksi tutar ne demek yer hatta kişi seçmek adı üstünde toplu taşıma böyle bir mantık var mı yahu

• boş yer varsa otururum kızsa oturmam

0|0
    0|0
  • Otobüse binmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 14

• Valla boş yer bulamadığımdan hiç öyle bir ayrım yapmıyorum adf

1|0
    0|0
    • Sıkışık otobüslerden bıktım ben de

• yanına oturacağım insan seçmiyorum tek ve net kriterim boş koltuk

1|1
    0|0
  • boş bulduğum yere otururum ayırt etmem

1|1
    0|0
  • En arkada neresi bossa oraya..

0|0
    0|0
  • Neresi boşsa direk otururum

1|0
    0|0
  • İnsanları ayırmadığım için, cinsiyeti, kıyafeti, oturuşu beni ilgilendirmez. NEreyi istiyorsam oraya otururum.

0|1
    0|0
    • Sorum çok yanlış anlaşıldı sanki insanları ayırıyor gibi oldum

• Aslında çok da yanlış bir soru değil, çünkü insanlar buna gerçekten çok önem veriyor. Daha dün bir kişi yanıma erkek oturacak ve kendisinin yanında da bir kadın var diye siz böyle geçin isterseniz biz erkekler arkaya geçelim dedi. Tabi ki tartıştık. Bu toplumumuzda var olan bir şey.

• Evet. önem veriyorlar malesef.

• Ya boş yer buldukta bide kişimi sececez 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Neye gore secersiniz diye bisey var mi ya hepsi insan degil mi gecer otururum bos olan yere ya da cok bos yer varsa en arkadan bir yerlere gecerim gidecegim yerin mesafesine gorede degisir bu

0|0
    0|0
  • Cam kenarı boşsa o tarafa ge. erim, bayan tek oturuyorsa onun yanına. en son yer yokta erkek oturuyorsa mecburiyetten onun yanına otururum ve seçmem de ne o öyle karpuzmu seçiyoruz

0|1
    0|0
  • Çok konuşmasın kâfi

0|0
    0|0
  • giyimine bakarım, çok laubali tiplerin yanına oturmuyorum ne kız ne de erkek.

0|0
    0|1
  • Yakuşuklu tüpüm olan :D

0|0
    0|0
  • Yaşlı insanların özellikle teyzelerin yanına oturmamaya özen gösteriyorum çünkü hayatım hakkında tüm bilgiyi sömürmeye çalışıyorlar. Onun dışında orta yaşlı erkeklerin yanına oturmuyorum dik dik bakıp duruyorlar.

2|0
    0|0
  • Hic farkeymiyo

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;