En saçma takıntılar?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim inanılmaz saçma kurtulamadigim takıntılarım var. Ornegin;
Dokunma Takintisi : Evde koridordan geçerken mutlaka dirseğimi duvara bastiririm. Asansöre bindiğimde çıkacağım kata 5 6 kez basarim engel olamam. Yolda yürürken ayak parmaklarimi yere bastiririm. Herkesin aksine cizgilere basarak yururum. Ve bir odaya girdiğimde duvarların birleştiği çizgiye bakarim surekli hatta oraya bakip gozumu kapatip acarim. Bunu siniftada yaptigimdn derse konsantire olamiyorum napcam sizdede var mı bu sacmaliklardan?
En saçma takıntılar?