Türk Kızları ve Türk Erkekleri Birbirinden Nefret Mi Ediyor_?

Şimdi ne zaman görsem bir Türk erkeği Türk kızlarının çirkin bakımsız olduğunu söylüyor ya da bir Türk kızı aynısını erkekler için söylüyor. Sürekli yabancıları övme kendmizi yerin dibine gömme durumumuz var. Bir türlü birbirimize çamur atmayı bırakamıyoruz. Neden böyle_? :d:D

0|1
3174

En İyi Erkek Görüşü

• sorun şu..
    erkekler hanımları yabancı rus kızları ile etkilerken..
    kızlarda yabancı erkekleri öne sürüyor ):
    sorun bundan
    ama sonucta gidip ailesinin onayladıgı bir türk kızı ya da türk erkegi ile evleniyorlar

hayaller paris
    gercekler türk erkegi ya da türk kızı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Birbirinden nefret etseler ne fayda? Gene birbirimize...

0|0
    0|0
  • Kişileri birbirine karşı kutuplaştıran sebepler insanın karşısındakinden doğru sesi çıkaramamış olmasıdır. Kadınların, temel olarak erkeklere karşı oluşturduğu başta düşmanlık, onların bu dünyada erkek karşısında fiziki olarak pek de güçlü olamadığı durumudur; dolayısıyla onlardaki hınç/düşmanlık duygusunun başlıca filizleri tecavüz olgusundan beyinlerine kazınır.

Kadınlar fiziki olarak kendini katiyen bir erkeğin durumunda hissedemeyeceği için, veya onu bu yönle şekillendiremeyeceği için, bu durumu bir şekilde onun özelliklerini örtbas etmeye çalışarak kendine göre düzenlemek zorunda kalır. Fakat erkeğin durumu bu gidişata, özgürlüğünün yıkılmasına karşı elverişli değildir; o yaratılıştan beri özgürlükleriyle baş başa doğa karşısında kendine bir yol ve korunma bulmuştur daima.

Kadının erkek karşısında işlediği ve sonucunda ona kin beslediği hata, onu tamamen kendi şahsi istekleri karşısında görebilme ve şayet bu olmazsa onun üstünde kendini ortaya katabilir bir "yasa" veya tam istediği olana kadar üzerinde oynamalar yapılabilir bir nesne gibi görebilme veyahut haklılık gerekçesinde görebilmesidir.
    Kadınların erkekler üzerinde bu kadar oynama, onun kişiliğini beğenmezse kendi elleriyle giydirme davranışları öncesinde annelik duygusuyla karışmış bir zihnin, elde ettiği erkek üzerine de kurulabilir olduğunu düşünmüş ve nitekim yansımış olmasıdır.

Erkeklerin doğası kadınlara nazaran daha az kıskançlıklarla, nefret duygusuyla donatılmıştır. Onların başta kadınlar gibi kendi hemcinsinden çukura kazılma gibi endişeleri yoktur. Ne var ki günümüzdeki erkeklerin kadının karşısındaki en az bir kadının ona yaklaşımındaki tavır geriş kadar, aşağı bir tarafının olmadığı gözler önüne serilmekte.

Günümüz için, bu durumun ilişkinin başlangıcı için "seçiçiliğin" kadın tarafından olmasından kaynaklı bir köpürme, isyan ve nefret edicilik olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Odun erkekler ile kezban kızlar diye birbirini aşağılayan iki taraf % 98 ihtimalle birbirleriyle evlenirler

1|0
    0|0
  • kekolar.com/.../kekolar-22062015-7.jpg
    ohantekten.com/.../...%BCrbanl%C4%B1-kezbanlar.jpg

Birbirleri ile tekme tokat kavga etseler, patlamış mısır alıp seyrederim..

1|0
    0|0
  • Türkiye Türk kızlarının çoğu kezban olduğu için böyle oluyor, Özünü aymamış olan Türkmenistan Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan Orta Asya Türk kızlarında hiç bir şekilde kezbanlık yoktur.

0|1
    2|3
  • Bizim erkekler rus kızları diyor buna karşılık kızlarda italyan erkek diyor neyse rus kızlar bize bakmayacağı için vede italyan erkekler onlara bakmayacağı için yine birbirimize kalıyoruz😂😂😂🔫🔫🔫🐤🔫🐵🔫🐴🔫

2|0
    0|1
  • Kustah davraniyoruz hosgoruden cok uzaklastik. Boyle tabi birbirimizden uzaklasiriz.

0|0
    0|0
  • Bir kere bile Türk kızına laf atmamışımdır, hatta o tarz sorularda sürekli ben Türk kızlarından yana olmuşumdur.
    Bir erkek, bir kıza sinirlenip öyle soru açıyor sonra kompleks yapıp kızlar karşı soru açıyor bu böyle büyüyüp gidiyor aslında. :D

1|0
    0|0
  • Türk kızları diyosun? Heeee hani % 80 i agir vasitali kezban olan . Allahım ya :) varya bir bence hazırlıcam kezban lık üstüne orda anlatır umarım nedenini :) Allahın arkadaşım ları kim bilir göğüs kılları bile vardır bunlarda ;)

0|0
    1|0
  • Karşı cins beklentileri büyük. Zengin olcak kaslı olcak yok böyle yok şöyle yakışıklı olcak giyimi böyle olcak Diyor Tr Kızlarımız ama biz Tr erkekleri de sizden hanımefendilik bekliyoruz giyimi kuşam düzgün olsun ama itici olmak için her şeyi yapıyor kızlar. Sözün özü yabancı Kızlar rağbet görüyor bu yüzden

0|0
    0|0
  • o dediğin doğru ama sadece burada oluyor
    mesela bir kız için arkadaşım diyen biri o kızı gerçek hayatta görse dibi düşer ağzı açık kalır
    aynı şekilde kızlarda öyle hayatı boyunca sevgilisi olmamış kimi görse üstüne atlayacak ama burada ağır abla takılıyor yapmayın arkadaşlar biraz kendiniz olun

0|0
    0|0
  • yabancılara karşı sempatimiz var milletçe!

1|0
    0|0
  • Başkasının yumruğunu yemiyen kendininkini balyoz zanneder got kaldırmanın anlamıyok
    1 namuslu onurlu erkek 2- hanım hanımcık eli eteğinde kız
    buunlardan 2 si de yoksa toplum çarpışır herşey tip ve seks değildir @kırmızıojeli hanım muhım olan insan olabilmek
    https://www.youtube.com/watch?v=EA_OW-crM3c

0|0
    0|0
  • Hayaller ve gerçekler. Genellemeyi abartıyoruz. bir iran kızı bir arap kızı bir hindistan kızı da tarzım değil inanılmaz derecede tarzım değil mesela. Her yerde var güzel ve çirkin. ama gerçekten kaç çeşit ülkeden insan tanıdığınla alakalı. bunları söyleyenlerin çoğu televizyonda falan gördüklerinden bahsediyor.

0|0
    0|0
  • Türk toplumu esasen çoğu konuda ayırım noktalarını bulur ve buradan yürüyüp nefret etmek için bir bahane bulur.. Genel toplumsal kalitesizliğin yansıması işte.

0|0
    0|0
  • Bunun kız ya da erkek olmaktan çok Türkiye'nin kendisi ile alakalı bir durum olduğundan emin olun.
    Türkiyede hayaller batıda ki kadar rahat ilişkilerden ki maddi seviyeler olsun kültür olsun el vermez gerçeklerde arap kültürü kadar kapalı Batı kadar açık Türk kadar ortada kalmış böyle buna benzer binbir türlü saçma sapan şey

0|0
    0|0
  • Ikısıde bırbırıne muhtac etselerde etmeselerde mecburlar kanks

0|0
    0|0
  • Hayır bu sitedekiler kendini biraz elit sandığı için böyle

0|0
    0|0
  • Ben milliyetçi ve dindar
    Komünist ve ateist olarak ayırıyorum yerli malı yurdun mali her erkeğin türk sevgilisi olmalı

0|0
    0|0
  • hiç kimöse şunun farkında değil dimi özün ne türk dinin ne müslüman bitti sen onların gözünde terörist ve barbar türksün bitti istediğin kadar ben insanım de istediğin kadar avrupa kültürü ile yaşa türk kürt ve arapsan işin bitti istenmiyorsunuz bunu kabullenin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 30

• Hem yerin dibine gömüp hem Türk olmayınca ay bu Müslüman değil Bunla evlenemem (özellikle kızlar) moduna giren tek milletiz bence😄

0|0
    0|0
  • Çünkü : Eski osmanlı beyefendileri yok ettiler ve Türk erkeği dediğimiz sapıklar hükümeti eline aldılar. 99% kompleksli olduğu için her zaman kendi karısını/kadınlarını günah kecisi olarak görür. Hür yaşayan turistleri görünce iyice aşağılamaya başladılar. Bakire isterler ve sonra yatakta tecrübesiz olduğu için onu aldatırlar. Türk kadını ne yapsa ne etsr nasıl görünse onların gözünde eşekten daha düşüktür.
    Kadına saygı , değer, hürmet, dürüstlük, sadakat ve sevgi 0 olduğu için bundan böyle bir nefret var.

1|0
    0|0
  • Ben nefret etmiyorum.. beynim sulandi, fenalik geldi, ödüm koptu gibi sozlerimi bir kerede anlayacak baska bir millet tanimiyorum... begenmeyenlerde sadece laf icin bence..

0|0
    0|0
  • Canimi skan turklere hakaret edilmesi gecen birisi dyo ki ozeke gel bende gelmiycem dedim kezban diyor al buyur :) sanki zorundayim onla izelde konusmaya böyle erkeklerden tiksiniyorum suratim burusuyo resmen bunlari gorunce onun disinda kendi irkim seviyorum turkleri ve turk olmayi musluman olmayi seviyorum :) baska milletlere muhtac miyiz ki? Oyle bir halleri var ki sanki turkler yabancilara muhtac sanki turk olmak alt kademe insan olmak sanki turkler disinda bütün milletler ustun insanlarmis gibi davraniyorlar hepimiz insaniz tek bir sekilde bir baskasindan üstün olabilir bir insan o da ancak iman ile ALLAH aski ile samimiyet ile dosdoğru olmak ile olur neden baskalarini ustun görüyorlar?

0|0
    0|0
  • Bizim toplum böyle , kız erkek ilişkisinden kaynaklanmiyo genelde Böyleyiz hep bir yabancılara duyulan hayranlik

0|0
    0|0
  • Tercihim her zaman Türk Erkekleridir.

0|0
    0|0
  • Şahsen türk erekleri veya başka ülkenin erkekleri diye ayrım yapmıyorum ama nefrette etmiyorum birazcık hoşlanmıyorum hepsi okadarcık nefret yok bende :D

0|0
    0|0
  • Ama daha sağlıklı Saçların de aynıâ

0|0
    0|0
  • hiç bir Türk erkeğini ezmedim ama ezilirsem gomerim 😄

0|0
    0|0
  • Bende hic oyle bir algi yok evet sagda solda öyle yorumlara denk geliyorum o fikri empoze etmeye yemin etmiscesine caba sarf edenler var. tuhaf..

0|0
    0|0
  • Bu durum sadece bizde yokmus :D mesela fransızlarda fransiz kizlarini öyle buluyolarmis :D

0|0
    0|0
  • Yabancı erkekleri tanıdıkça Türk erkeklerinden daha da soğuyorum..

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Alışkanlık haline eldi çamur atmak

0|0
    0|0
  • Birbirimize çamur atıyoruz ama dönüp dolaşıp geliyoruz :D

0|1
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ;) :D

0|0
    0|0
  • Yok valla ben kimseden nefret etmiom dierlerini bilemem

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerini soydaşım olmalarından dolayı seviyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Yabancı özentisi değilim yaa.. Bana ne onlardan.. :-)

0|0
    0|0
  • Kıymet bilmemek bunun adı sanki yabancılar on numara konuşmaya başlandığı zaman kültürel farklılar ortaya çıkıyor sonra ne varsa kendi insanımda var diyorsun.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10
Yükleniyor... ;