Türkiye 3. Sınıf Dünya Ülkeleri arasında görüldüğü için okul başvurusu reddedilen genç kız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Muallime__
Benim düşüncem: ( "Ne yazık ki doğduğum ülke Müslüman olarak konumlandırılmış ve bu benim kabahatim değil."

Bu kızımız ırkçılığa kızıp da ırkçılık yapanlardan. Şu anda eğer o üniversitenin özür dilemesi gerekliyorsa o kızın da tüm Müslümanlardan özür dilemesi gerekiyor.
Bir Hadid kadar olamadın.)

İşte bu da linki: https://onedio.com/haber/turkiye-3-sinif-dunya-ulkeleri-arasinda-goruldugu-icin-okul-basvurusu-reddedilen-genc-kiz-648769?utm_source=onediocom&utm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook
Türkiye 3. Sınıf Dünya Ülkeleri arasında görüldüğü için okul başvurusu reddedilen genç kız hakkında ne düşünüyorsunuz?