Erkek kardeşim bana ayaklarımı yıka dedi sizce ne yapmalıyım? erkek kardeşinin ayaklarını yıkamış olan var mıdır sizce?

Gizli Üye
kardeşim 17 yaşında ve bana sürekli ayaklarını yıkatmak istiyo ablam değilmisin kardeşine bu kadarcık şeyi yapmazmısın diye kendini acındırıyo ne yapmalıyım sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
kardeşim bugünde aynı şeyi istedi ve sizin yorumlarınıza göre karar vericem yıkayıp yıkamamaya
Güncellemeler
+1 yıl
dayanamadım ve yıkadım kardeşimin ayaklarını sizce doğru mu yaptım?
Güncellemeler
+1 yıl
Erkek kardeşim bana ayaklarımı yıka dedi sizce ne yapmalıyım? erkek kardeşinin ayaklarını yıkamış olan var mıdır sizce?