Philips BodyGroom hakkında bir bakar mısınız?

Gizli Üye
Arkadaşlar yaz çok yaklaştı. Bu yüzden orman gibi olan tüylerimi azaltmak istiyorum :D Philips BodyGroom diye bir cihaz varmış araştırdım baya. forumlar siteler vb. daha önce makineyle alanlar jiletle alanlar falan kısaca pişmanlık yaşayanlar kılları daha sert ve çok çıkanlar bu cihazı öneriyor. link atıyorum bir bakın :
https://www.hepsiburada.com/liste/philips-bg-2028-bodygroom-erkek-vucut-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgphbg2021&categoryId=26012161

bu son çıkan sanırım tam bilmiyorum. Philips Body Groom almak istiyorum kullanan var mı? epey faydalı olduğu söyleniyor?

Bu arada ben karı bacağı gibi pürüssüz veya orman gibi olsun istemiyorum normal olsun bu yüzden bunu alıcam :D
Güncellemeler
+1 yıl
https://eksisozluk.com/philips-bodygroom--1529983 Burada anlatıyorlar. ben daha önce 4-5 kez makineyle aldım kıllar 2-3 hatta 4 lü çıkıyor bazen köklerden. sporcuyum yüzücü o yüzden sürekli almam lazım. makineyle fazla aldığım için çok kötü bir görüntü oluşutu. bu cihaz bu derde çare olucak.

bacağım (temsili değil) : www.google.com.tr/search
Güncellemeler
+1 yıl
güncel.
Philips BodyGroom hakkında bir bakar mısınız?