Devrimci olmak ne demektir?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar ben henüz 18 yaşındayım ve bu konularda baya bir eksikliğim var. Ailem kafanı yorma deyip geçiştiriyorlar fakat ben öğrenmek istiyorum. Arkadaş ortamımda da konuşulmuyor pek. Che Guevera,Deniz Gezmiş gibi kişilere aşık insanlar var. Bana biraz bilgi verir misiniz? Devrimci ne demektir? Solculukla alakası nedir? Cahil görmeyin lütfen öğrenmek istiyorum. Buna göre bende düşüncelerime yön vermek istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Devrimci olmak,solcu olmak,komünizm. Bunlarla ilgili bildiklerinizi paylaşıp aydınlatırsanız sevinirim.
Devrimci olmak ne demektir?