Tbt ne demek bilen var mı?

Instagram'da, twitter'da fotoğraf paylaşanlar #tbt diye bir etiket var, ne demek acaba?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki bir nostalji patlaması #tbt. "Vay efendim ben neydim eskiden" deyip, #twitter'ın perşembe günlerine layık bulduğu, sizin bizim gibi basit insanları daha fazla sosyal medyaya bağlanmasını sağlamaya çalışan, geçmişten fotoğraf paylaşma olayı.
    Mesela size bir #JustinBieber #tbt videosu örnek vereyim.
    https://www.youtube.com/watch?v=NtVzdOlwv2I

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Haftalık bir hashtag. Kişiler eski anılarını paylaşır.

0|0
    0|0
  • Bu sayfada bir şeyler anlatılmış ama ben yine de kullanmam bu etiketi www.ceply.net/2016/02/tbt-ne-demek-tbt-nedir.html

0|0
    0|0
  • kısaltılmış küfür

0|0
    0|0
  • Markaydi sanirim cunku bende kullaniyorum 😅 Begenenler hep yabanci oluyo popüler bir etiket

0|0
    0|0
  • Eski anısı olan

1|0
    0|0
  • perşembenin fotosu

0|0
    0|0
  • eski fotoğrafları paylaşma

0|0
    0|0
  • Temel bilgi teknolojileri diye bir ders vardı ama sanırım o değildir:D

0|0
    0|0
  • günle ilgili bişey ya selfi atıp altına o günü mü yazıyolar napıyolar :D

0|0
    0|0
  • instagram'da herkesin etiket olarak kullandığı zımbırtı İşte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Peki #tbt nedir?

Geçmişe ait fotoğraf yüklemek istediğinizde #throwbackthursday veya kısaca #tbt kullanabiliyorsunuz.

Neden perşembe sorusunun cevabı ise aslında perşembe günü ile ilgili değil. 'Ne günlerdi' demek sadece. Tabi bazı Instagram kullanıcılarına göre belki hergün #tbt kullanmak yerine haftada bir gün kullanalım temiz olsun düşüncesinden ibaret.

Kısacası #tbt ya da #throwbackthursday hashtag'inin hayat çizgimizi değiştirecek bir anlamı yok. Sosyal medya rüzgarından ibaret sadece diyor google amca

0|0
    0|0
  • Eskiye dair fotoğrafları paylaşmak.

1|0
    0|0
  • Burada tbt nedir açık olarak anlatılmış. isteseniz bir inceleyin ;)

0|0
    0|0
  • Throwback thursday genelde instagram'da falan eski resimleri koyunca altina yaziyorlar

0|0
    0|0
  • yarın atacaksan tb yaz sadece

0|0
    0|0
  • Throwbackthursday miydi ne geri don persembe garip bir sey bu ahahsh

0|0
    0|0
  • Perşembe günleri eskiye dair fotoğraflarını paylaşman #throwbackthursday diye de etiketleme yapabilirsin tabi kısa yoldan #tbt en iyisi.

0|0
    0|0
  • Tbt'nin açılımı throwback thursday'dir Türkçe'ye "geçen Perşembe" olarak çevrilmiştir.

0|0
    0|0
  • kişilerin eski fotoğraflarını paylaşınca altına yazdıkları şey :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;