Ben şimdi ne yapıcam?

Arkadaşlar benim 5 yıllık iliskim vardı ve biz nişanlandık. Nisanlandiktan sonra içinden canavar çıktı ve öfke nöbetleri geçirdi en sonunda da beni hırpaladı. Bende sevmeme rağmen nişan attım çünkü kimse böyle bir harekette bana bulunamaz ne kadar seversem seveyim. İlk herkese biz asla ayrılmayız diye söyledi dolaştı o geri gelecek dedi benden için. Sonra bana eşyaları gönderdi üstüne de parfümünü sıkmış ve not bırakmış. Allah bizi ayirmadiysa biz ayrılmayız gibisinden. Ben yine cevap vermedim çünkü artık ondan korkmuştum. Evlenirsem beni döver diye düşündüm. Neyse daha 3 ay öncesine kadar bana sosyal medyadan gönderme yapıyordu eşya gönderiyordu şimdi bir duydum ki köyünden uzaktan kuzeni ile nişanlanmış. Kendisi 30 kız 18 yaşında bu arada. Ya hala aklım almıyor neden böyle birsey yaptı? Benim seçtiğim eşyalarda bizim birlikte girip hayal kurduğumuz evde 1 ayda tanıdığı o kızla oturacak ondan umudum yoktu ama hu yaptığı da kalbimi çok kırdı. Nasıl toparlanıcam arkadaşlar? Ne onunla oldu ne de onsuz😔
Ben şimdi ne yapıcam?