Üniversite 4. sınıfım ve bitmesine 2 hafta kalmış. Annemin evine dönemem napacağım?

Eskiden hiç flörtüm sevgilim bana değen bi erkek eli bile olmamış olmasına rağmen masum kapalı namazlı kız olduğum halde annem ger gün hakaret küfür eder beddua okurdu hep şehirdışında okumak istedim bi sevgili bulur kurtulurum sandım bulamadım oysa bana şu an sahip çıkacak bi sevgilim olmalıydı bunları düşünmemeliydim ya bi de Kyk müdürü annemi arayıp benim bi kere para karşılığı ufak bi şey yaşadığımı söylemiş ama o kadar ufaktı ki sadece kıyafet üstünden eklenmiştim başka hiçbir şey yok çocuğun şeyini bile görmemiştim onu da sırf o annem babam bana çok küfür hakaret ettiği için onlardan para almamak ve iğrenç geceleri de sabahları da kızların sesinden uyuyamadığkm kykdan kurtulmak için denemiştim olmadı bi daha da denemedim ama iğrenç müdürün bunu bi kız kahpleik yapıp arkadaşça dinlediği halde müdüre söyleyince müdürün anneme söylemesi yani ben eve gitsem annem bana hayat kadını mı der
Güncellemeler
1 ay
I’m sad baya😒🥺
Güncellemeler
1 ay
Allah bi kapı açar inşaAllah
Üniversite 4. sınıfım ve bitmesine 2 hafta kalmış. Annemin evine dönemem napacağım?