Bu kız bu adamları nasıl buluyor arkadaşlarrrr?

Gizli Üye

Ben 27 yaşındayım benden 2 yaş küçük tanıdığım bir kız var bu kız instagram butiklerine mankenlik yapıyor güzel bir kız çirkin değil saçı yüzü gözleri falan bebeksi ama kızın butiklere mankenlik yapmaktan başka vasfı yok şu dünyada çakılı bir çivisi bile yok benim mesleğim evim arabam var mesela ama bu kızın hayatına giren adamlar hep para babası şirket sahibi aşırı aşırı zengin adamlarla birlikte oluyor ve bu adamlarla hemen tatillere falan gidiyor ben ondan büyük olmama rağmen öğretmen olmama ve benimde güzelliğimin onunla eş değer olmasına rağmen ben bu tip adamları bulamıyorum daha doğrusu buluyorum ama bu tip adamlar hemen buluşmak ve birseyleri hızlı yaşamak istiyorlar bende böyle olunca hemen kendimi uzaklaştırıyorum acaba bundan dolayı mı kaybediyorum bu kız gibi hemen buluşup sevgili olup sağ solamı gitmem lazım anlamadım ki 🙄 şimdi yeni sevgili bulmuş ve adamla Tayland'a gitmiş ben biri ile sevgili olunca o adama güvenip uzağa gitmem için en az 1 sene geçirmem lazım bu korkmadan hemen gidiyor

Bu kız bu adamları nasıl buluyor arkadaşlarrrr?
14 Cevap