- Aile & Toplum konusunda 151,3b cevap paylaştı.
u +1 yılBenim gün içinde kullandığım en sık bir cümle yok.. genellikle karşımda ki insana göre kullanıyorum ama teşekkür ederim rica ederim iyi günler ya da günaydın gibi kelimeleri kullanmayı seviyorum çünkü birine karşı nazik olmak beni de iyi hissettiriyor. ama özellikle mesela sürekli dediğim bir kelime yok. sadece bazen arkadaşıma kanka derim o kadar. ama oda her gün konuşmadığım için pek olmuyor ✨
10 Yorumla
En İyi Cevaplar
Aile & Toplum konusunda 1,9b cevap paylaştı. Şunlar bi gitse
En çok bunu kullanıyorum
Ülkenin üzerine kara bulutlar gibi çöktüler
Bahçelerine yağan yağmura küstüm
Onları seven kalplere küstüm
Ekmeğime aşıma gelen zama değil toprağımı satana küstüm
Ve onları sevenlere küstüm
Sıcaklar geçer soğuklar gelir
Borçlar biter refah günler gelir
Ama bugün ki ümidimi küstürene KÜSTÜM
20 Yorumla
Aile & Toplum konusunda 3,3b cevap paylaştı. Yine mi zamlandı?
Bunu da mı ben yapayim? ( İş yerinde)
Paşa Gel! (Kedi sevme seansı)
110 Yorumla- +1 yıl
Eic olabilirsin 😃
- +1 yıl
ahaha yalancının 😃
- +1 yıl
Demek ki yalan :D sus şimdi
- +1 yıl
Hayır yalandı 😃
- +1 yıl
Tamam tamam 😅
- Aile & Toplum konusunda 1,8b cevap paylaştı.
u +1 yılYanıyorum, yanıyorum bu ara en çok kullandığı kelime
14 Yorumla- +1 yıl
Üfff höööüüüff 😮💨😅
- +1 yıl
😅😅😅
- +1 yıl
Teşekkür ederim şekerim 😘
- +1 yıl
Rica ederim mavişim 😘
Kızlar & Erkekler Ne Diyor?
Cevap
39Cevap
- Aile & Toplum konusunda 2b cevap paylaştı.
+1 yılÇok sıcak, klimayı açın, sıcak çok, açın klimayı.
Dkjsfks11 Yorumla- +1 yıl
Fırına atılan bir yemek feryadı gibi sjdkd
+1 yılBabamı hiç sevmiyorum,
Hava çok sıcak,
Keşke sabah erken kalkıp yürüyüşe çıksam.
Babam hiç bir şeyime izin vermiyor
Şimdi klimanın olduğu odaya gitsem bütün herkes orada en iyisi yelpaze ile serinlemeye çalışayım.
Aslında gün içinde aklımdan geçenler bunlar.
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 863 cevap paylaştı.
+1 yılHadi be bir gol atın
Şerefsizler 1 gole kasa bastık
Ohh be nihayet
Gol be gol
O çocuklari atacağınız golunde sizinde
İddaa oynarken ben 😂
12 Yorumla- +1 yıl
ahah iyiymiş 😃 boşuna sinir krizlerine giriyorsunuz
- +1 yıl
Az bile diğer soykedimlerim daha ağır küfürler içerdiği için uygun olmadığı için yazmadım 😅
+1 yılTüik in...
Bunları seçenlerin..
Oo benzine ona buna zam hayırlı olsun...
Kahve sigara yapalım..
Çok sıcak bu nedir böyle..
Klimalı bir odada sigara içelim..
Bitse de gitsek..
12 Yorumla- +1 yıl
Ahaha :D bitse de gitsek
- +1 yıl
😁😁
+1 yıl“Çok sıkıldım”
“Ölüyorum”
“Offff”
“Davuuut, Davuuuutt, Davuuutt” (kedimle beraber kim daha güzel Davut diyo yarışması yapıyoruz ldkslwla)13 Yorumla- +1 yıl
Ahah kedinle mi 😍
- +1 yıl
Evet bazen de tavuk diyoruz bskkswlalqşşcşa
- +1 yıl
Ya süper 😂
Aile & Toplum konusunda 1,5b cevap paylaştı. Son 1 gündür kesinlikle trip :) Sıcakları bile bastırdı :) Haha
219 Yorumla- +1 yıl
Trip cümlesi mi kuruyorsun sürekli 😃
- +1 yıl
shshs ben en iyisi kaçayım :D
- +1 yıl
Türkiye yanıyormuş, hayatta gelmem :D
- +1 yıl
Marsilya çok güzeldi :D
- +1 yıl
Fransızları ben de sevemedim ama zaten orası Arabistan olmuş sjsk
- +1 yıl
Antalya Rus kaynıyordur :D
- +1 yıl
Sideye doğru git sideye 😃
- +1 yıl
Niye
- +1 yıl
Ben gitmiştim :D
- +1 yıl
Hahah :D diyorsun
- Aile & Toplum konusunda 2,3b cevap paylaştı.
u +1 yıl''Her hangi bir sıkıntı var mı'' bunu kullanıyorum uzun zamandır
13 Yorumla- +1 yıl
Neden
- +1 yıl
İş yerinde ekip arkadaşlarıma soruyorum sıkıntı var mı diye :D
- +1 yıl
Hıı :D anladım
- Aile & Toplum konusunda 1,7b cevap paylaştı.
+1 yılGenellikle sükûnetime sığındığım bir süreç. İçsesim daha baskın😎.
15 Yorumla- +1 yıl
Ne diyor iç sesin 😃
- +1 yıl
Doğru zamanda gonuş guzum diyor 😂
- +1 yıl
Mantıklı şeyler söylüyor 😃
- +1 yıl
❣️☕❣️☕
- +1 yıl
😍♥️
- Aile & Toplum konusunda 2,6b cevap paylaştı.
+1 yılEmekli oldum, mayışım yediyo çoh şükür, egonomi çoh eyi, iş var gençler beyenmiyo, Tayyip çoh böyüh adam, Almanya batıyee, bunlar heb Amariganın oyunları, guru sovan da yiseh agh barti
20 Yorumla Aile & Toplum konusunda 444 cevap paylaştı. Mum gibi eriyorum
Bu nasıl bir sıcak ya
Fesuphanallah...
Aç la aç kapı pencere aç..
Karpuz yok mu?
S. ktir lan (haberlere bakınca)
Vay alüminyum..
Falan filan işte10 YorumlaSıcak çok sıcak daha da sıcak olacak
Of sus başım ağrıdı
Ayy yeto
Tahammül edemiyorum
Iyyy Gzekalılar
Yetti be!20 YorumlaAile & Toplum konusunda 424 cevap paylaştı. Naber lan
Nabıyon lan
Günaydın lan
Matrağa gelll
Mayın eşşeği
Son zamanlarda bunlar var galiba 🤪10 Yorumla
+1 yılA. mk şaka şaka ben kullanmıyorum hiç ama toplumda çok kullanılıyor. İki kelimeden biri neredeyse bu. 😂
10 YorumlaAile & Toplum konusunda 740 cevap paylaştı. Benim her zaman aynıdır ama ortamına göre içimden de söylerim "ya" 😂
20 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 4,3b cevap paylaştı.
u +1 yıl- çok sıcak.
- başım ağrıyor
- karnım aç
- darlandim 🙄20 Yorumla - Aile & Toplum konusunda 1,7b cevap paylaştı.
+1 yılYine terledim
Duş almam gerek.
Denize mi gitsek
21 Yorumla
+1 yılÇok sıcak.
Of ölüyorum yorgunluktan.
Çok sıcak.
Çok sıcak.
Ayyk bı susun yav😂
14 Yorumla- +1 yıl
Ayyk mı shsjsj
- +1 yıl
Mm harfi koymadım kendimce sansurledim yahu🙈😂
- +1 yıl
puahaha pardon ya 😅
- +1 yıl
🤫🤗
Haklısın demek oluyor. Çünkü çoğu konuda konuşmayı boş geçiyorum.
10 YorumlaUğraşamam diyorum bu aralar gerçekten de tahammülsüz oldum
10 YorumlaSon zamanlar da gün içinde kullandığım cümle yok hepsi her zaman söylediklerim zaten 😄
10 Yorumla
+1 yılCidden bu kadar sıcakta nasıl herkes dışarıda kalabalık şekilde dolaşıyor hayret ediyorum doğrusu
10 YorumlaAile & Toplum konusunda 360 cevap paylaştı. gün içinde sık kullandığım bir cümle yok galiba :D
10 Yorumla
+1 yılBugün kaç kalori yaktım acaba
ne kadar gram protein alsam
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 766 cevap paylaştı.
u +1 yılCümle değil kelime.
@MK25 Yorumla- +1 yıl
Oha sen küfür etmezsin 😬
- +1 yıl
İşte bak o kadar delirttiler beni evde kendi kendime bu kısaltmayı kullanır hale geldim 😂
Allah'tan tek başıma iken 😂 - +1 yıl
Delirtenler bu küfürleri hak etmiştir :D
- +1 yıl
Hak etti kuş beyinliler 😂
- +1 yıl
Kuşa hakaret etmemelisin 😅
- Aile & Toplum konusunda 2,3b cevap paylaştı.
+1 yılSen bilirsin, Pekâlâ, anladım falan.
10 Yorumla
+1 yıl-ya bi kes sesini zaten cok sicak
-abi ne kadar kardeşimsin ya
-defol git hadi öpüyorum
-kanka yeto beeg
-su yumurtadan neffrett ediyorum ya ogk
11 Yorumla- +1 yıl
2. de ne kadar terbiyesizsin yaziyor fbsjbckz
Lan buna da mı zam geldi 😀
11 Yorumla- +1 yıl
shsjs 😃😃
+1 yılFerfi en çok kullanduğım kelime
13 Yorumla- +1 yıl
Ne demek o
- +1 yıl
Valla hiç sorma annemin isminin kısaltması
- +1 yıl
:))
+1 yılBu klima ne yapılacak...
13 Yorumla- +1 yıl
Nasıl yani
- +1 yıl
İşyerinde odamdaki klima bozukta 🤔
- +1 yıl
Kötü olmuş 🙄
- Aile & Toplum konusunda 589 cevap paylaştı.
+1 yılAcaba bu üniversite gelir mi
13 Yorumla- +1 yıl
İnşallah gelir
- +1 yıl
İnşallah teşekkür ederim.
- +1 yıl
🙏
+1 yılAlmanya serin yağmur ☔ yağıyor 😂🌧️🌧️
11 Yorumla- +1 yıl
Evet 20li derecelerdeyiz 😃
+1 yılYanıyorum , sıcaklıktan tabi
14 Yorumla- +1 yıl
sıcaklardan dolayı de bari 😃
- +1 yıl
🤦🏻♂️🤣 evet sıcaklardan dolayı , tepemizdeki güneşten dolayı , Temmuz ayı sıcaklığından dolayı 🙃
- +1 yıl
Açıklama için teşekkürler :D
- +1 yıl
Rica ederim , yanlış anlaşılmanın altını çizmek , deşmek lazım 🙃
+1 yılNe zaman bilet alıyoruz jfmskmdks
16 Yorumla- +1 yıl
Ne bileti 😃
- +1 yıl
Uçak bileti :) İstanbul'a gitme vaktimiz geldi ha diyince de bilet bulamicaz ama geçiştirip duruyoruz bakalım
- +1 yıl
Bana da alıııın fakirim ben 😃
- +1 yıl
Gel birlikte gideliiiim 😄
- +1 yıl
Gidelim gezelim görelim 🥳
- +1 yıl
Gezeliim alemlere akarıız
+1 yıl" Ben Bir Tane XXL Çift Lavaş Hatay Antakya Usulü Tavuk Döner Dürüm Menü Alayım "
10 YorumlaEvet çok sıcak klimamız da yok ne yapacağız bilmiyorum
10 Yorumla
Gizli Üye(30-35)+1 yılUmrumda değil.
18 Yorumla
Cevap sahibi+1 yıl- +1 yıl
Geçer tabii 😅
Cevap sahibi+1 yılGeçer geçer çivi çiviyi de söker :D
- +1 yıl
Yok çiviyi çekiçle sökelim :D
Cevap sahibi+1 yılO daha iyi olur :)) Erkekleri özetleyen şarkı :D
https://www.youtube.com/watch?v=jwMzqZnnW88- +1 yıl
😅 bu da kabul
Cevap sahibi+1 yıl;) İyi geceler 🌸
- +1 yıl
İyi geceler :)
+1 yılTamamen bittim
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 1b cevap paylaştı.
+1 yılBu ne sıcak
Uğraşamam10 Yorumla
+1 yıl"Aynen "
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 993 cevap paylaştı.
+1 yılCanım çok sıkılıyor ve artık eve gitmek istiyorum
10 Yorumla Aile & Toplum konusunda 1,1b cevap paylaştı. Bu ne sıcak akk yaa 😄
10 Yorumla
+1 yılTerledim, acıktım, uykum var, terledim
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 403 cevap paylaştı.
+1 yılAyy çok sıcak ve kes sesini..
10 Yorumla Nasılsınız iyimisiniz
10 Yorumla
+1 yılAllah'ım sen sabır ver
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 1,7b cevap paylaştı.
+1 yılBu ne sıcak acil duş almalıyım
10 Yorumla Hmm , anladım , aynen
10 Yorumlaherkese cüce diyorum uzunlar da dahil
12 Yorumla- +1 yıl
Neden 😅
- Aile & Toplum konusunda 1,5b cevap paylaştı.
+1 yılBu ne sıcakkkk Adana yaniyürrr diyoruz
10 Yorumla
+1 yılBuzdolabına su koy.
11 Yorumla- +1 yıl
Evet 😅 bunu bana söylüyorlar ya
- Aile & Toplum konusunda 2,5b cevap paylaştı.
+1 yılAnasını avradını...
14 Yorumla- +1 yıl
Niye küfür ediyon 😃
- +1 yıl
İçimden geliyor 😜
- +1 yıl
🙄 eyvahlar olsun
- +1 yıl
Ülee
Aile & Toplum konusunda 1,8b cevap paylaştı. Esmiyorrr
13 Yorumla- +1 yıl
😂😂 yaprak kıpırdamıyooo
Gizli Üye(30-35)+1 yılçok sıcak ve sıkıldım 😅
10 Yorumla
+1 yılSıcakta da bir şey yenmiyor yaa
10 Yorumla
+1 yılÇok sıcak. Off bunaldım.
10 YorumlaAile & Toplum konusunda 16,6b cevap paylaştı. Su getir.
112 Yorumla- +1 yıl
Sen getir
- +1 yıl
Süt o 😃
- +1 yıl
Düşünemem öyle, gördüm bi kere 🙄
- +1 yıl
Vay pe 😕 yazayım şunu bu kenara
- +1 yıl
Hayır ortaya yazıcammm
- +1 yıl
😅😅 sjsj sus be
+1 yılSanorım bu ne sıcak 😃
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 364 cevap paylaştı.
+1 yılNeyse
10 Yorumla
+1 yılAyy bazılazaaamm
10 Yorumla- Aile & Toplum konusunda 748 cevap paylaştı.
+1 yıl✨Off aşırı sıcak ✨
10 Yorumla - Devamını Gör (32)
Detaylı bilgi
Bu paylaşımı beğenmene sevindik!
Kendi cevabını paylaşmak ister misin?
Aşk İlişkileri
Bebek Bakımı
Gündem
Üniversite Tercih
Güzellik & Bakım
Alışveriş & Hediyeler
Kızlar Bir Adım Öne
Tatil & Seyahat
Arabalar
Astroloji & Burçlar
Eğitim & Kariyer
Gamer
Moda & Stil
Spor
Evcil Hayvanlar
Müzik & Etkinlik
Kültür & Sanat
Para & Ekonomi
Magazin
Diziler & Filmler
Cilt Bakım
Kişilik & Karakter
Saç Bakım
Çocuk & Ebeveyn
Yeme & İçme
Cinsel Yaşam
İnternet & Teknoloji
Ev & Yaşam
Özel Günler & Hijyen
Aile & Toplum
Diyet & Beslenme
Sağlık
Diğer 
