Kardeşim bana çok garip bakıyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Kız kardeşim, boşandı ve aile evine döndü. Depresyondaymış, doktora da gidiyor. Sorun şu, sürekli gözlerini kocaman açıp beni izliyor, bir kameranın sizi takip ettiğini düşünün. Saatlerce yerinde kalıp beni izliyor. Başka odaya geçiyorum, gelip yine gözlerini dikiyor, yemek yiyorum karşıma geçip yine aynı bakışlar. Evde WC ve uyuma hariç bu şekilde arkamda kamera gibi geziyor, gözler açık, sürekli kırparak birinin size uzaylı görmüş gibi incelediğini düşünün. Çok korkuyorum. Yapmamasını söyledim, anneme şikayet ettim kar etmedi. Ne yemek yiyebiliyorum, ne evde gezebiliyorum. Ne yapayım sizce, neden bunu yapıyor?
Güncellemeler
9 ay
Psikoloğa gidiyor sürekli, depresyon tanısı aldı. Ama ben de bu bakışlarla nasıl baş edebilirim diye doktora mı gitsem. Buarada boşandığı için üzgünmüş, bu kocasını aldattı bir sürü kişiyle ondan dolayı ayrıldı.
Güncellemeler
9 ay
Arkadaşlar kardeşim kocasını farklı kişilerle aldattı ve yakalandı. Boşanma davasına sevgilisiyle elele gitti. Sonra sevgili bir aya bunu terketti, bu depresyona girdi, keşke aldatmasaydım boşanmasaydım diye. Yani kendi etti kendi buldu. Depresyona girmeye hakkı yok bence. Benim de psikolojimi alt üst etti.
Kardeşim bana çok garip bakıyor, ne yapmalıyım?