Sürekli karabasan geliyor galiba namaz kılmadığım için ne yapacağım ben çok kötü hissediyorum?

Gizli Üye

Cünüp değilim. Ben sabah 4de kalkıyorum ders çalışıp işte sosyal medyada gezinmek için 2 gündür yatağımda ekmek falan yoktur yemek yemem ki 2 gün öncede aynı yatak vardı neden sadece 2 gündür geliyor? İşte kalktım ders çalıştım sonra bayağı ağır uykum geldi 15 dk mola verdim uyku molası uykudan sonra sabah namazı kılacaktım niyetliydim çünkü dün karabasan yine sabah namazı vaktinde kulağıma ezan okudu ayetel kürsi okuyunca geçti 2dkda ama ben nasıl bir cahilim ki namazı 7,10da falanda kılabileceğimi sanıyorum o yüzden 7,10da kılacaktım meğer namaz geçmiş (ben öncedende güneş vaktini imsak sanıyormuşum kesin onlarda kabul olmamıştır annemde herhalde alışkanlık olsun diye ses etmemiş kılmama) karabasan bastı bugün hemde tam sabah namazı vaktinin bitiş saatinde birsürü dua okudum geçmedi normalde geçerdi hemen hatta karabasana ya kılacağım namaz merak etme dedim sürenin geçtiğinden haberim yoktu iyice boğazımı sıkmaya başladı kulağıma abimin sesi geldi ne oldu ya diye sonra Allahu Ekber denmeye başlandı ne yapacağım ben çok kötü geçiyor günlerim okul hayatı, kurslar, namaz rahatlatıyor ama okulda mescit bile yok varsada kullanılmıyor sabah 7,50 gibi okuldan çıkıyorum akşam 18.00da geliyorum sayısal öğrencisiyim ders çalışmam gerekiyor okulda zorbalığa uğruyorum of ne yapacağım ben

Sürekli karabasan geliyor galiba namaz kılmadığım için ne yapacağım ben çok kötü hissediyorum?