Annemle babam ayrı, annemde kalmak istediğimi nasıl söylerim?

Gizli Üye
benim ailem ayrı annem evlendi ve eşinin 21 yaşında bir oğlu var bu yüzden babam beni göndermiyor fakat ben annemde kalmak istiyorum çünkü babam aslında tatlı bir adam ama gerçekten çok sıkıyor giyeceğim kıyafetten ( ki çok açık giyinen bir insan değilim), o gün iyi hissetmek için yaptığım makyaja kadar hatta bazen bunları yüzüme bile vuruyor anca giyinip süslenmeyi biliyorsun vs. Ruhum daralıyor bu evde reşitim bu arada annemde kalmak istediğimi nasıl söyleyebilirim
Güncellemeler
1 yıl
Kesske annemin evlendiğini babama soylemeseydim pişman oldum ya
Annemle babam ayrı, annemde kalmak istediğimi nasıl söylerim?