Mutsuz evliliğe örnek, sigara içmeme izin vermediği için koltuk takımını satıyorum. Yazık değil mi?

Gizli Üye
Salonda sigara içmeye müsade etmeyince 33.000₺ lik takımı birazdan 3.000₺ satacam ve aynısını aldım az önce. Benim ilk fırsatta boşanmam lazım. Böyle hayat olmaz. Yazık bana be.
Mutsuz evliliğe örnek, sigara içmeme izin vermediği için koltuk takımını satıyorum. Yazık değil mi?
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar ben evin içinde sigara içmiyorum. Mutfakta ankastre altında içiyorum oda çekiyor. Bi sakin olun. Teharet almayı bilmeyenlerin yaptığı yorumlar çok nahoş
Mutsuz evliliğe örnek, sigara içmeme izin vermediği için koltuk takımını satıyorum. Yazık değil mi?