😰Rüyadan uyanınca dua okudurken karnıma bir şey çöktü Allah birdir sesi duydum?

beyzadurgun
Kızlar lütfen cevaplayın Gece bir kabus gördüm. Rüyada aynanın karşısındayım kendime bakıyorum tam bakarken ayna 3 kere gidip geliyor siyah oluyor yani sonra geçiyorum yatağa nas okuyorum okurken üzerime bir şey bastırıyor tam duanın sonuna gelince kulağıma Allah birdir sesi geliyor böyle olurken uyandım birden. korkarak yatağın içindeyim sonra dedim ki uyandığım için neyse tekrar duayı okuyayım başladım tekrar gerçek uyanıkken de aynısı oldu yine sonuna gelince kulağıma ses geldi ve birden karnımdan bişe çıkmış gibi hissettim daha sert bir baskıydı sonra birden ağlamaya başladım annemi çağırdım ne olabilir sizce bu nazar falan mı çok ağladım gece.
😰Rüyadan uyanınca dua okudurken karnıma bir şey çöktü Allah birdir sesi duydum?