Dışarıda gezmek için bir sebep bulamıyorum artık, ben gibi olan var mı?

Gizli Üye
Her şey çok yapay ve yorucu geliyor. Çıktıkça daha çok yoruluyorum, toplu taşımadan nefret ediyorum ya da cafelerden veya avmlerden. Sanki insanlık bu
noktaya gelmemeliydi. Bu noktaya gelmemiz doğal değildi. Yanlış bir yola saptık çok önceden ve artık bu yoldan dönemiyoruz da. Bize gelişmişlik diye yedirilen bu atılımlar doğal bir şekilde gelişmedi ve biz bunlara ayak uyduramadık. Dolayısıyla çok
mutsuzuz. İnsanlar mutlu olmak için kendilerini uyuşturuyorlar. Kendilerini, bize kendini bırak seni mutlu edicem diyen otoritelere teslim ediyorlar ve onlar onları gıdıklıyor ve mutlu oluyorlar ama ne
zaman ki bu düzenin farkına varıp bu otoritelere karşı çıkıyorsunuz o zaman çok boş bir noktada kalıyorsunuz. Benim şu anki halim de bu sanırım. Bu ruh halinden çıkamayacakmış gibi hissediyorum.
Dışarıda gezmek için bir sebep bulamıyorum artık, ben gibi olan var mı?
Güncellemeler
1 yıl
Elinizde zaman var, mekan var fakat yaptıklarınız bu mekanı ve zamanı doldurmuyor, dolduramıyor. Bir şeyi yapmak için yapıyorsunuz, yapmanız gerektiği için değil.
Dışarıda gezmek için bir sebep bulamıyorum artık, ben gibi olan var mı?