Bizim evden çıkmayan komşuyu evden nasıl kibarca gönderebilirim?

Gizli Üye

Ya yksye hazırlanmam gerekiyor hiçbir şey bilmiyorum geçen sene okul birincisiyken bu sene sınıfta kalmamak için savaş veriyorum adeta karşı binada halamlar oturuyor küçük kuzenlerim neredeyse hergün bizde ödev bahanesiyle gelip gecenin köründe gidiyorlar birde fenalar anlatamam dolapları karıştırıp, kapı dinliyorlar nazaları desen kenafir hepsi maşallah dedikleri 3 gün bile yaşamıyor, bir tane komşumuz var bıktım ya cidden bıktım artık bir geliyor gitmek bilmiyor birde alttan alttan laf sokuyor mesela geçen hasta yatırıyorum matematik sınavında hastalanmışım geçti karşıma başım zaten çatlıyor sınav berbat geçmiş kahkaha ata ata nazar değmiş diyip güldü hızlı hızlı yüksek sesle konuşuyor tam çıldırmalık şimdide geberiyorum afedersiniz ama ciddi anlamda gelmiş buraya kendime ait odam yok zaten geçti salona güya bana geçmiş olsuna gelmiş yemin ederim 10 saat dedikodu yaptı annemle ama anne baba iyi değil ki benim bilinçli değiller stresten gebermekkk üzereyim elim ayapım titriyor iyice kafayı bozdum nasıl kovarım bilmiyorum sessiz sakin aslında misafir seven güleç bir insanım ama bıktım cidden artık birfe gelip adam givi oturup gitseler herşeyime laf edip rezil kepaze edip gidiyorlar çok korkuyorum bunlar yüzünden hedeflerime ulaşamamaktan hatta eski okul birincisiyken yeni sınıfta kalan kişi olmaktan off bıktım artık kafayı yiyeceğim belkide yedim yardım edin.

Bizim evden çıkmayan komşuyu evden nasıl kibarca gönderebilirim?