Kocasının herşeyine laf edip kocasını evden kaçıran kadın?

Gizli Üye

İyi günler arkadaşlar. Ben 5 yıl evli 1 çocuk sahibi biriyim. Ne yaparsam yapayım bu işin içinden çıkamadım. Bir imtihan sanırım. Eşim herşeye konuşuyor ama herşeye 2 gün hafta sonumuz var. O da zehir oluyor. Anlamadım gitti çok şükür orta halli bir aileyiz ben kendim öğretmenim. Eşim ev hanımı. Hani kısıtlayan karışan bir insan olsam derim tamam haklı. İşimde evimde çocuğumlayım. Gezmek desen geziyoruz. Kendi başına hareket etmesine izin veren biriyim. Ne yaptıysam yok. Bana laf vuracak ya niye bu çikolatayı fazla aldın diyip tartışma başlatıyor. İmtihan diyorum rabbime sığınıyorum. Hayatında bir düzgün kelimesi koymuş. Sürekli ağzında düzgün yürü düzgün harca düzgün şöyle yap düzgün böyle yap düzgün otur düzgün ye. Hayatımız bir düzgün kelimesi ile iletişim kuruyoruz. Aldım karşıma ne istiyorsun benden yok cevap yok. Amacın ne gayen ne? Ne istiyorsun bu hayatta ne istediğini kendide bilmiyor. Bi tutturmuş başkasının oyu başkasının hayatı. Evimiz yok arabamız yok. Senden olmaz sen şu olmaz bu olmaz. Neyseki sabırlı çok şükür rabbime yönelen biriyim uzaklaşıyorum. Başta konuşmaya anlamaya çalışıyordum. Ama gördüm ki ben anlamaya çalıştıkça o beni küçük düşürme derdine düşüyor. Ne yapacağımı şaşırdım kaldım. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Kocasının herşeyine laf edip kocasını evden kaçıran kadın?
8 Görüş