Bebeğimi kaybettim bu yüzden mi oldu?

Gizli Üye
Çalıştığım okulda çok çok sorumsuz asla okula gelmek istemeyen ve bulduğu her fırsatta okula gelmeyen bir hoca var. Her konu da sürekli ayrıcalık istiyor. Bu hocayla ben aynı anda hamile olduk. O derslerini nöbetini her şeyini bırakıp ders programınin bile kendine göre yapılmasını istedi. ben de buna itiraz ettim ben de aynı sartlardayim ayrıcalık tanıyamazsiniz diye midem bulanıyor, basım dönüyor sürekli böyle yalanlar söyleyerek raporlar aldı. Okulda yapılması gereken her şeyi benim üstüme yıktı. Okulda derse girmedi , nöbet günü nöbetini tutmadı hastayım dedim akşamına parklardan bahçelerden fotoğraflar attı. Ben ona bakıp acaba ben okula giderek dersimi isleyerek bebeğime haksızlık mı ediyorum diye günlerce ağladım. İkimizde hamileyiz ben tek nöbet tutarken o nöbetini adam gibi tutmaz diye 2 kişi nöbet yazdılar. Okulda iki tane yeni doğum yapmış bayan hoca vardı. Ben onlar hamileyken onlara ayrıcalık taninmadi bize de tanınması haksızlık olur dedikçe diğerine üstten kızıp alttan istediği her şeyi yaptılar ve ben bunun haksızlık olduğunu hep söyledim. Bu süreçte ne okuldaki çocuklarımı ne karnımdaki çocuğumu ihmal etmemeye çalıştım onu. Aksine bebeğimi kaybettim. Yaptığı şeylere bana ne deseydim konuşmasaydim bebeğime bir şey olmaz mıydı?
Bebeğimi kaybettim bu yüzden mi oldu?
7 Görüş