Senin mutsuzluğunla mutlu olan arkadaşa nasıl davranılır?

Gizli Üye
Bu dediğim en yakın arkadaşım başkalarının başarısızlığından ya da mutsuzluğundan mutlu olan insanları cidden anlamıyorum ben olsam onu teselli ederdim ama artık düşüncelerim değişti onun düşük almasını istiyorum "men dakka dukka"hiç şaşmaz yaşattığını yaşarsın hem de o sınavda sınıftaki en düşük notu alan bendim ve arkadaşım 100 almıştı sınıfta sadece birkaç kişi 100 alamamıştı sınavda çok basitti bir değeri karıştırdığım için sorular zincirleme gitmişti ben de kendimi ağlamamak için zor tutuyordum hoca sonucumu okuduğunda şok olmuştum ben 100 bekliyordum sonra teneffüste kağıdıma bakmak için hocanın yanına gittim ve sınıfa gittiğimde arkadaşım kağıdına baktın mı deyip gülüyordu bu arada o en yakın arkadaşım tabiri caizse tam bir inek hayatı sadece dersten ibaret teneffüslerden tutun da öğle arasına kadar her boşluğu dersle doldurmaya çalışıyor gözünü hırs bürümüş ben de çok başarılıyım ama onun kadar değil bu davranışı aşırı sinir bozucuydu bu arada kendisi sıra arkadaşım olur ve de onun sınıftaki tek arkadaşı benim herkes ondan gıcık kapıyor ona karşı nasıl bir tutum sergilemem lazım önerilerinizi alabilir miyim siz olsanız ne yaparsınız
Senin mutsuzluğunla mutlu olan arkadaşa nasıl davranılır?
14 Görüş