Hem açılmak hem kapanmak istiyorum, ne yapabilirim 😀?

Gizli Üye

10 yıldır tesetturluyum ama öyle dandik tesettur değil, yapacaksan tam yap anlayisindayim ancak son 2 yıldır zerre içimden gelmiyor.

Kapali kendimi daha guvende hissediyorum ama Bende saçlarımı rüzgarda savurmak, yazın deli gibi terlememek, karışık spor salonuna gitmek bla bla bla istiyorum. Ustelik çalıştığım departman yönünde de sıkıntı oluyor kapalı çalıştırmak istenmiyor. Is bulmakta da sıkıntı yaşıyorum.

Bir de sacim açık olunca allahin beni cehenneme atma düşüncesi garip geliyor. Koskoca Allah saça mi takılacak🤔🤔bilemedim yaşım ilerledikçe o hoca şöyle demiş bu yaşlı bunu demiş demektense mantigimla bazı şeyleri yorumluyorum

Güncellemeler
1 yıl
Güncellemeler
1 yıl
Kadınlardan çok erkekler saldırmış, sorsan namaz bile kilmiyordur ama örtü olunca car car konuşuyor.
Abi ikileyin ya...
Hem açılmak hem kapanmak istiyorum, ne yapabilirim 😀?