Beni evlatlık alan anne babam kaza geçirip öldü. Üvey amcam ve karısı senin artık bir evin yok her şey benim dedi. Doğru mu?

Gizli Üye
21 yaşındayım ve evliyim. Beni büyüten anne babam trafik kazasında vefat etti 32 gün önce. Üvey amcam ve karısı evime gelip kocamın yanında kolumu sıkıp bütün bunlar senin yüzünden oldu sakın İzmire adımını atıyım deme senin artık hiç bir şeyin yok. Sen ait olduğun yerdesin dedi. Kocamda sinirlenip onları kovdu.
Onların tek çocuğu bendim ve bunları yapmaya hakları var mı? Kocam da varlıklı bir adam olduğu için boş ver uğraşma diyor.
Sizce hak talep edebilir miyim?
Güncellemeler
1 yıl
Kürkmantoluhayri❤tesekkurler.
Beni evlatlık alan anne babam kaza geçirip öldü. Üvey amcam ve karısı senin artık bir evin yok her şey benim dedi. Doğru mu?