Bir koca, eşinin neden ailesinden para almasına bozulmaz ve utanmaz?

Gizli Üye

Evlendigimizden beri hep bir maddi problem çekiyoruz. surekli türlü bahaneler ile iş değiştiriyor ve bu değişim aralarında 3 ay ila 2 sene arasında değişen ıssız evde durma zamanları oluyor. Bu son 1seneye kadar hep bir şekilde çalışarak kendimi gecindirdim. fakat son 1senedir çalışamıyorum. surekli ailem para yolluyor. kendisi çalışıyor ama asla 5tl bile vermiyor. sana ailen veriyordur diyor adlı adincada. asla utanmıyor. defalarca uyardım. hatta bir seferinde ailesi duydu en son. onlar bile çok büyük tepki gösterdiler. yok gene de asla para vermiyor sorunca da gene aynı şeyi söylüyor. tartistigimizda çalışırken ben sana destek olurken hiç almam demiyordun dedim. bu seferde ben kafaya kakan nankör oldum. ne den bir erkek böyle yapar?

Bir koca, eşinin neden ailesinden para almasına bozulmaz ve utanmaz?