Ailem beni zorla evlendirecek gibi duruyor. Böyle bir şey olursa ne yapabilirim?

Gizli Üye

20 yaşındayım 2 kere universite sinavina girdim her sene guzel yerler geliyor ama yurt cikmiyor ailemde yardimci olmuyor. Para kazanmak istiyorum is bulamiyorum. Ailem varyemez insanlar cimri anlayissiz.
Amcaminoglu var bir tane 32 yasinda terelli biri ayrica ickisi ve kotu aliskanliklari da var gelmis babamla konusmus sirf durumu iyi diye beni zorla verecek gibiler ayni zamanda bekar bir abim var 35 yasinda berdel vs olabilirmis. Istemiyorum elim ayagim titriyor korkuyorum. Ne yapabilirim? Durumumu yazdim facebooka bir kadin gel Samsuna ben sana bakarim diyor. Bunalima girdim. Beni rahat biraksinlar istiyorum. Hayatimda bir bugday tanesi kadar faydasi olmayip hayatim hakkimda gizli kararlar alinmasi zoruma gidiyor ben Esya degilim.
Nereye kime gidiyim ya😔

Güncellemeler
1 ay
Guncel😣😓
Güncellemeler
1 ay
@Canerozkum Allah razi olsunLutfen sorumu begenin ustte ciksin bir akil verin lutfen😣 benim icin hayat memat meselesi
Ailem beni zorla evlendirecek gibi duruyor. Böyle bir şey olursa ne yapabilirim?
6 Görüş