Ev arkadaşlarımı sevmiyorum, her şeyime bir kulp buluyorlar. Ben de aynı şeyi yapınca olay çıkarıyorsun oluyor. Ne yapacağım?

Gizli Üye

3 haftadır beraber yaşıyoruz. Rastgele ev sahibi tarafından bir araya geldik. Ama bunlar ne derlerse gücüme gidiyor. Sineye çekiyorum bazı şeyleri. Çünkü sürekli bir şeyime laf söylüyorlar. Ben de dayanamıyorum; onlar en ufak bir şeyime laf söyledikleri için, az önce ben de gıcığıma gittiği için laf söyledim. Arada bana da laf söyledi kendini savunmak için. Tamam konuyu kapat dedim. Hemen diğer yandaşcisi," sus elif olay çıkariyorsun yeter" diye bağırıyor çingene.

Şu anda susmuş oturuyoruz. Konuşmuyorum onlarla. Onlarda beni sevmiyor büyük ihtimalle, ben de sevmiyorum.

Başka evde yok tasinacak. Sizce nasıl davranmalıyım?

Nasıl geçecek 1 yıl bunlarla?

Ev arkadaşlarımı sevmiyorum, her şeyime bir kulp buluyorlar. Ben de aynı şeyi yapınca olay çıkarıyorsun oluyor. Ne yapacağım?