Sapık ve sap erkeklerin özellikleri? ve geneli ne kadar kadın düşmanılar farkettiniz mi?

fatoşşistt

bir kere bunların paylaşımları hep kadınlara hakaret içeriyor. ya Türk kızlarnı başka milletlerle kıyaslayıp aşağılyorlar, ya toplumda kadınlara pozitif ayrım yalanını dillerine doluyorlar ya da kadın sadece para sever de bilmen neee.. bir de yorum yazmayı görğn kadın olarak, hemen biriysel olarak size küfürler, aşağılamalar vsye geçiyor bu saplar. bunlarn hepsi hayatları boyunca hiçbir kadından ilgi görmemelerinin ezikliğinden hep. bu sapların tek derdi, kendi saplığının öcünü kadınlardan çıkarmak. çevremizde var olmayı bile hak etmiyorlar bence.

Güncellemeler
1 yıl
konu hem sap hem sapık olanlar. sapıklık asıl sorunları
Güncellemeler
1 yıl
saplık asıl sorunları olacaktı.
Sapık ve sap erkeklerin özellikleri? ve geneli ne kadar kadın düşmanılar farkettiniz mi?