Bir ortamda benden bahsetmiyorlarsa bulunmak istemiyorum. Kibirli olduğum için hep yalnız mı kalacağım?

Gizli Üye

Ben kibirli ve sınırları olan birisiyim bir ortamda benim hakkımda konuşmuyorlar ise bulunmak bile istemiyorum. Hatta bunu çok belşi ediyorum insanları çok aşşağılıyorum bilmiyorum neden böyleyim hep benim istediğim konular konuşulsun istiyorum birisi bana iltifat etmeyince ona sinir kaparım sizce ne yapmalıyım

Bir ortamda benden bahsetmiyorlarsa bulunmak istemiyorum. Kibirli olduğum için hep yalnız mı kalacağım?