Lütfen bişeyler söyleyin?

Gizli Üye
Nasıl anlatacağımı bilmiyorum çok kötü hissediyorum 4 senedir u*uşturu. cu kullanıyorum bırakamıyorum tedavi olamıyorum ailem bıraktım sanıyor ama asla güvenmiyorlar hiç arkadaşım yok İçen insanlar var hep çevremde uzaklaşmak istesem de uzaklaşamıyorum, ailemin yüzüne bakmaktan utanıyorum içmeden önce de hiç arkadaşım olmazdı ben yakınlaşsam da herkes kaçıyor benden sanki pskoloğa gittim o bile görüşmelere gelme diyor her yerim yara içinde gün geçtikçe yok oluyorum ölmek istemiyorum ama yaşamayı da beceremiyorum daha önce biz sana yardım ederiz diyen çok insan oldu ben bırakamıyorum her zaman başa dönüyorum onlar da benden umudu kesiyorlar biraz önce bi ortamda otururken arkadaşın arkadaşı senin sıkıntın ne dedi kafayı sıyırmış gibisin dedi öyle mi duruyorum abi dedim dost acı söyler çok garip davranıyorsun kafayı sıyırmış gibi dedi sonra diğerleri hadi sen git dedi çok utanıyorum ben böyle biri değilim yemin ederim ben kötü bi insan değilim dayanamıyorum ama nolur bi şey söyleyin bana ben napıcam?
Lütfen bişeyler söyleyin?
6 Görüş