Ablam yeğenime niye hiçbir şey almıyor? Sevmiyor mu, cimri mi?

Gizli Üye
Yeğenim benimle kalıyor. Annesiyle babası çalıştığı için. Okulu benim çalıştığım yere çok yakın hemen dibinde öğle arası ve çıkışta buraya geliyor. Ama hiç bir ihtiyacını karşılamıyorlar, ablam aynı dilenci gibi ondan bundan aldığı eskileri getirip duruyor bi kere yıkayıp giydirdim bitlendik hepimiz. Ne getirse geri dönüşüme atıyorum şimdi. Hayır paraları olmasa neyse de var. Çocuğun ayakkabısı yok gitmiş yine te eski zamanlardan kalma plastiğe benzer bi bot almış sanırım 50 TL ancadır. 36 numara ve bu kız 8 yaşında. Yeğenime bişey almaktan gocunmuyorum tabi ama yani böyle de delirtiyorlar insanı bu kadar cimrilik olur mu be. Dayanamadım artık söyledim ben de, bakıyorsun diye böyle yapıyosun bakma diyor. Ben istedim zaten bakmayı tek başına kalmasın başına bişey gelmesin diye ama bu kadar da çocuğunuzu atın demedik ki ya
Ablam yeğenime niye hiçbir şey almıyor? Sevmiyor mu, cimri mi?