Abim sürekli bana karışıyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Size içimi dökmek istiyorum uzun zamandır hep içime atıyorum bu olayı şimdi ben 18 yaşındayım abim de 21 yaşında ama abim sürekli bana kızıp sen çocuk gibi davranıyorsun kendini düzelt değiştir kendini yeter artık sen gelmişsin 18 yaşına hala çocuk gibisin diyor bana ama öyle çocuk gibi hareketlerim de yok sadece biraz içine kapanık asosyal biriyim birde bende konuşma bozukluğu da var yani kekemeyim kekemelik var bende bu kadar ama abim sürekli bana kızıp sen çocuk gibi davranıyorsun diyor bende her şeyi çok içime atıyorum çok üzülüyorum bu arada çok duygusal biriyim ben mesela yine geçen gün de evdeydim öğlen çay içiyordum ama sonra abim birden gelip bana saydırmaya başladı sonra bana sen çok çocuk gibi davranıyorsun yeter artık senin yaşındakiler gidip sevgili yapıyor araba sürüyor ama sen hala bebek gibisin dedi kızdı bana sonra bende çok üzüldüm çay içmeden kalktım odada biraz ağladım mesela ben bazen babaanemi öpüyorum bazen ona sarılıyorum onu sevdiğim için oda bana hep hayır duası ediyor dua okuyor bana ama ne zaman babaanemi öpsem ya da ona sarılsam abim bana kızıp sen çocuk gibi davranıyorsun bebek gibisin diyor kusura bakmayın biraz uzun oldu ama size içimi dökmek istedim uzun zamandır bu olayı hep içimde tutuyordum.

Abim sürekli bana karışıyor ne yapmalıyım?
1
5
Görüşünü yaz